Зеленський зробив заяву про мобілізацію в Україні: “У Росії на 1 червня призвуть 300 тисяч військових“

Автор: Корнєєв Ігор

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву щодо мобілізації в Україні та Росії. Він озвучив плани ворога і заявив, що Сили оборони нашої країни не потребують мобілізації півмільйона українців, як заявлялося раніше.

Зеленський зробив заяву про мобілізацію в Україні: “У Росії на 1 червня призвуть 300 тисяч військових“ - today.ua

Україна та Фінляндія підписали сьогодні у Києві угоду про співпрацю у сфері безпеки та довгострокової підтримки. Після цього президенти двох країн Володимир Зеленський та Олександр Стубб провели спільну пресконференцію.

Главу української держави зокрема запитали про плани щодо мобілізації в Україні. Раніше військові заявляли, що для стабільності фронту необхідно призвати 500 тисяч осіб.

"Півмільйона нам не потрібно. Я вдячний Головкому за аудит. Можливо він знайшов сили й всередині Збройних сил України. Відповідна кількість тих, хто не був на фронті, вони на фронті будуть. Щодо окремої кількості, яка буде мобілізована, поки не готовий вам сказати. Можу сказати, що Росія на 1 червня готує мобілізацію 300 тисяч військових", - заявив президент України.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

Також Володимира Зеленського спитали про удари по російських НПЗ, які не підтримують США та засуджує ООН.

Зеленський зробив заяву про мобілізацію в Україні: “У Росії на 1 червня призвуть 300 тисяч військових“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Мені здається, для того, щоб в кінці кінців зрозуміти, як вижити в Харкові, як людям жити без світла без води. Треба, напевно, людям приїжджати, дивитися, а потім щось засуджувати або ні. Росія, окрім сили, нічого не розуміє" – сказав Зеленський.

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський підписав новий закон щодо зниження призовного віку. Тепер українських чоловіків мобілізуватимуть із 25 років.