ПриватБанк списує гроші з зарплатних та пенсійних карт клієнтів: названо причини, з яких зникають кошти з рахунків

Автор: Лобанова Єлизавета

ПриватБанк може списувати гроші із зарплатних та пенсійних карток клієнтів за деяких обставин, при цьому не попереджаючи заздалегідь про це. У першому випадку гроші можуть списатися в рахунок погашення заборгованості за кредитом, або банк може без попередження списати кошти з рахунку конкретної особи на запит виконавчої служби.

ПриватБанк списує гроші з зарплатних та пенсійних карт клієнтів: названо причини, з яких зникають кошти з рахунків - today.ua

Таким чином, якщо клієнт ПриватБанку вчасно не погасив кредит, і при цьому на його зарплатній або пенсійній картці є гроші, то фінустанова зніме потрібну суму в рахунок погашення кредиту. Однак у судах деяким клієнтам вдається довести, що таке списання є незаконним.

Не варто чекати на суд, і якщо у вас є кредит у ПриватБанку і банк почав самовільно списувати гроші з пенсії чи зарплати, найкращий спосіб – погасити борг перед банком. Однак про всяк випадок також варто відправити до банку письмову вимогу припинити списання та заявити, що ви не підписували договір, який передбачає списання. Якщо банк у відповідь надішле повідомлення, що списання триває, тоді можна спробувати звернутися до суду. Процес розгляду займе час, і не виключено, що за цей час банк і далі не зніматиме кошти з вашого рахунку.

ПриватБанк списує гроші з зарплатних та пенсійних карт клієнтів: названо причини, з яких зникають кошти з рахунків

Популярні зараз

Українців попередили про зникнення інтернету на початку 2024 року: може не бути кілька тижнів

Чимало українців можуть щомісяця отримувати чималу надбавку до пенсії: як її оформити

У Києві різко збільшилася кількість вакансій: кого шукають роботодавці та які пропонують зарплати

Українським сім'ям видадуть безкоштовні продукти: хто та як може звернутися за допомогою

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо гроші списуються за листом виконавця, клієнту необхідно знайти виконавця даного судового рішення, звернутися до нього з проханням зняти арешт із суми, яка становить дві мінімальні зарплати, а також у найкоротший термін погасити свій борг. Банк у цьому випадку виступає лише посередником. Він зобов'язаний реагувати на рішення судів, які ухвалюють списувати кошти з рахунків боржників за тими чи іншими статтями.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк і monobank виставили клієнтам ліміти на карткові перекази.