ПриватБанк поверне клієнтам частину коштів при знятті готівки з карти до 30 листопада

Автор: Лобанова Єлизавета

ПриватБанк видасть клієнтам кешбек за зняття готівки на касах до 30 листопада включно. Щоб одержати гроші, потрібно стати учасником акції. Отримати приємний бонус від банку зможуть громадяни, які скористаються у листопаді сервісом "Готівка на касі".

ПриватБанк поверне клієнтам частину коштів при знятті готівки з карти до 30 листопада - today.ua

Кешбек складе 50 гривень для власників карток Mastercard від ПриватБанку (Картка для виплат, картка Універсальна або Універсальна Gold, преміальні картки). Після закінчення акції (30 листопада) вони отримають повідомлення від банку на отримання коштів.

За умовами акції, яка стартувала 1 листопада, клієнти ПриватБанку, які бажають отримати кешбек, мають купити товари від 100 гривень у торгових точках, підключених до сервісу, та зняти готівку у сумі до 6000 гривень одразу на касі при оплаті.

 

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

ПриватБанк поверне клієнтам частину коштів при знятті готівки з карти до 30 листопада

Послуга "Готівка на касі" досить популярна в Україні, адже дозволяє клієнтам отримати готівку в касах магазинів. Для цього не потрібно шукати найближчого банкомату, якщо ви, наприклад, уже й так стоїте в черзі, щоб розрахуватися за продукти в супермаркеті. Купуючи щось у магазині, потрібно просто попросити касира видати потрібну суму готівки. Вона буде списана з картки, а власник картки одразу отримує гроші на руки.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Скористатися цією послугою можна у мережі супермаркетів "Сільпо", "Фора", VARUS, а також у понад 200 000 інших торгових точок. А у рамках акції від ПриватБанку за користування послугою до 30 листопада ще можна буде отримати кешбек.

Раніше ПриватБанк повідомив, як клієнтам повернути вкрадені шахраями гроші.