ПриватБанк повідомив, як клієнтам повернути вкрадені шахраями гроші

Автор: Леся Ловіцька

До Приватбанку надійшла скарга через шахрайство з кредитною карткою. Співробітники фінустанови повідомили, як клієнти можуть повернути гроші, вкрадені шахраями.

ПриватБанк повідомив, як клієнтам повернути вкрадені шахраями гроші - today.ua

Клієнтка ПриватБанку на ім'я Тетяна Оніщак повідомила на профільному порталі Мінфін, що з її кредитної картки невідомі списали велику суму – 25 732 грн. Вона звернулася до правоохоронців, але розгляд справи триває вже майже рік і не приніс результатів.

"Я одразу сповістила про це банк, карту заблокували, перевипустили нову. Того ж дня заявила в поліцію та кіберполіцію. Мене визнали потерпілою і внесли справу до Єдиного реєстру кримінальних справ", - поділилася Тетяна.

За словами постраждалої жінки, вона просила співробітників ПриватБанку повідомити її, чи були відправлені вкрадені кошти. Проте їй відповіли, що інформація надається лише правоохоронцям на їх офіційний запит.

Популярні зараз

“Вперше за роки війни“: Зеленський повідомив про ситуацію зі снарядами на фронті

У Верховній Раді зробили заяву щодо підвищення тарифу на світло з 1 червня

Прикордонник застрелив чоловіка, який намагався незаконно перейти кордон з Румунією

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Онищак вдалося неофіційно дізнатися модель смартфона, на якому провели транзакцію. Платіж пройшов через Одеську платіжну систему Герц. Тому банк не має інформації, куди пішли гроші. Клієнтка звернулася до Герцу, але їй відповіли, що потрібен запит ПриватБанку, а там заявили, що не робитимуть його.

"Коротше, замкнене коло… Хтось добре розуміє, як це все працює, і обкрадає громадян країни, всі про це всі знають, і ніхто нічого з цим не робить. Звертатимуся до суду, бо розумію, що тільки таким чином щось можна вирішити", - нарікала українка.

У ПриватБанку відповіли, у чому суть проблеми. Справа в тому, що при оплаті в Інтернеті шахраї запровадили всі необхідні дані картки – її номер, CVV код та термін дії. Ця інформація доступна лише власнику картки. Причому транзакція була підтверджена через пароль, що надходить у мобільний додаток Приват24 або на фінансовий номер клієнта.

ПриватБанк повідомив, як клієнтам повернути вкрадені шахраями гроші

Вказано, що заявку на оскарження шахрайської операції подано, але за правилам платіжної системи вона оскарженню не підлягає.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Якщо ви вже звернулись до правоохоронних органів із заявою про шахрайство, необхідно очікувати на завершення розслідування, адже саме суд виносить остаточне рішення. Правоохоронці можуть отримати за оформленим відповідно до чинного законодавства запитом всю необхідну інформацію від банку".

Нагадаємо, що ПриватБанк подарує клієнтам до 10 тис. грн: названо умови для участі в акції.