ПриватБанк та monobank встановили обмеження на грошові перекази між картками

Автор: Леся Ловіцька

Українські банки встановили обмеження для грошових переказів між картками. Це пов'язано з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти діють не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови у ПриватБанку та monobank.

ПриватБанк та monobank встановили обмеження на грошові перекази між картками - today.ua

Обмеження у платіжних сервісах та банківських додатках застосовуються автоматично. Розглянемо, які ліміти передбачили найпопулярніші банки України.

ПриватБанк

Ліміти між фізособами встановлені на різному рівні, залежно від того, відправляє клієнт кошти чи отримує. Однак, вони обмежені 29 999 грн за платіж. Також має значення, у межах якої країни відбувається переказ.

На місяць можна відправити по Україні до 200 транзакцій не більш ніж на мільйон гривень. Клієнти ПриватБанку переводять за кордон не більш ніж на 100 тис. грн (до 20 переказів).

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

Для одержувача ліміти по Україні дозволено до 350 транзакцій не більш ніж на мільйон гривень на місяць. З-за кордону можна отримати до 50 переказів на суму, яка не перевищує 399 999 грн.

monobank

На перекази між фізособами в monobank встановлені такі обмеження:

  • На картку українського банку можна перевести до 60 тис. грн. На день дозволено до 50 операцій, за чотири дні до 100 операцій та за місяць – до 150 операцій.
  • Максимальна сума визначається лімітом платіжних систем: Visa – не більше ніж 25 тисяч доларів за курсом НБУ, MasterCard – до 10 тисяч доларів за офіційним курсом.

Для P2P переказів на іноземні картки можна перевести до 30 тис. грн за операцію, але не менше ніж 1 гривню, долар або євро. На тиждень дозволено до п'яти транзакцій та до десяти на місяць.

ПриватБанк та monobank встановили обмеження на грошові перекази між картками

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Сума операцій через систему SWIFT не має перевищувати 200 тисяч євро на рік.

Раніше стало відомо, що ПриватБанк встановив прямі грошові перекази до Канади.