ПриватБанк подарує клієнтам до 10 тис. грн: названо умови

Автор: Леся Ловіцька

ПриватБанк підготував нову пропозицію для клієнтів. Вони можуть отримати від 100 до 10 000 грн кешбеку. Названо умови для участі акції.

ПриватБанк подарує клієнтам до 10 тис. грн: названо умови - today.ua

ПриватБанк з 1 листопада до 31 січня запропонував клієнтам отримувати кешбек за використання зарубіжних переказів через систему RIA та карт Mastercard від ПриватБанку.

Кожен, хто отримає міжнародний переказ RIA на суму, еквівалентну 1000 грн та більше, а також оплачує карткою покупки на суму від 100 грн, візьме участь у розіграші кешбеків від 100 до 10 000 грн за кожен переказ. Їх щомісяця розігруватимуть серед учасників програми під час реєстрації на спеціальній сторінці банку.

У пресслужбі ПриватБанку повідомили, що грошові перекази RIA можна отримати миттєво з будь-якої країни на банківські рахунки та картки через сервісний центр банку, платформу Приват24 або понад 19 тисяч банкоматів та терміналів самообслуговування. Грошовий переказ можна відправити в Україну через 495 тисяч пунктів (з будь-якої країни) або мобільний додаток RIA, який діє у 25 країнах.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Як взяти участь в акції від ПриватБанку

В акції можуть взяти участь повнолітні клієнти, які мають індивідуальні податкові номери. У них мають бути картки Mastercard від ПриватБанку. Реєстрація доступна за посиланням – потрібно вказати фінансовий номер телефону.

ПриватБанк подарує клієнтам до 10 тис. грн: названо умови

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

750 клієнтів отримають по 100 грн (250 переможців на місяць), 75 клієнтів – по 1000 грн (25 переможців на місяць), а 3 клієнти – по 10 000 грн (1 переможець на місяць). Кешбеки розіграють у три етапи. Кожен учасник зможе здобути перемогу в будь-якому з них. Щасливчиків визначить сервіс random.org.ua

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк подарує клієнтам по 500 грн кешбеку за оплату їжі та напоїв у ресторанах та кафе.