ПриватБанк почав виплачувати українцям по 1200 євро: хто може отримати гроші

Автор: Леся Ловіцька

ПриватБанк почав виплачувати 1200 євро для однієї категорії громадян. Стало відомо, хто може отримати 47,6 тис. грн.

ПриватБанк почав виплачувати українцям по 1200 євро: хто може отримати гроші - today.ua

У пресслужбі ПриватБанк повідомили про початок перерахувань нового траншу жертвам Голокосту. Йдеться про колишніх в'язнів концтаборів, які пережили німецьку окупацію.

Член правління ПриватБанку із роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко повідомив, що фінансова установа проводить зазначені виплати з 2014 року. Причому, це єдиний банк-агент, який Німеччина в рамках компанії Claims Conference уповноважала виплачувати компенсації жертвам нацизму в Україні.

Наголошено, що ПриватБанк робить все можливе, щоб одержувачі вказаних грошей відчували максимальний комфорт та отримували свої кошти максимально швидко. Мусієнко наголосив, що всі операції в рамках зазначеного проекту проводяться без комісій для одержувача.

Популярні зараз

Українців позбавлятимуть права власності на житло за спрощеною процедурою: кого торкнеться

Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пільг, призначених українцям з січня

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Більше військових в лікарнях та додаткова мобілізація: Зеленський та Арахамія повідомили про зміни в Україні без допомоги США

Вказано, що заяву на одержання виплат ухвалюють лише від тих, хто відповідає умовам отримання компенсації. Це мають бути люди, які особисто постраждали під час Голокосту. ПриватБанк за номером телефону або за допомогою SMS повідомить одержувачів виплат про надходження коштів.

Допомога автоматично буде зарахована на карту або рахунок клієнта. Якщо в ПриватБанку їх немає, можна буде отримати готівку у будь-якому відділенні. Для цього потрібно пред'явити паспорт.

ПриватБанк почав виплачувати українцям по 1200 євро: хто може отримати гроші

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що ПриватБанк поверне клієнтам частину суми за умови зняття грошей із картки до 30 листопада. Приємний бонус від банку передбачений для громадян, які у листопаді скористаються послугою "Готівка на касі".

Раніше повідомлялося, в яких умовах живе колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський, який зараз перебуває у СІЗО.