PepsiCo продовжує заробляти мільярди у РФ через свої дочірні компанії

Автор: Корнєєв Ігор

На ринку Російської Федерації продовжують залишатися дві дочірні компанії PepsiCo. Одна з них показала рекордне зростання прибутку.

PepsiCo продовжує заробляти мільярди у РФ через свої дочірні компанії - today.ua

Компанія Вімм-Білль-Данн (ВБД), що представляє концерн PepsiCo на ринку молочних продуктів РФ, минулого року показала зростання доходів у 2,6 раза. Вона отримала чистий прибуток у 8,8 млрд рублів, тоді як у перший військовий рік її доходи становили близько 3,4 млрд рублів.

Загальний виторг ВБД збільшився на 10% і склав майже 130 млрд рублів. Експерти зазначають, що це найвищий темп зростання за останні кілька років.

Інше дочірнє підприємство PepsiCo, яке також не пішло з російського ринку, - ПепсіКо Холдінгс. Воно спеціалізується з виробництва безалкогольних напоїв. У цієї компанії справи у Росії також йдуть непогано.

Популярні зараз

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

У Європі різко скорочують розмір допомоги українським біженцям: де платитимуть менше

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

В уряді пояснили надання бронювання співробітникам Favbet та Glovo

Попри зниження чистого прибутку з 36,8 до 34,6 рубля, у ПепсіКо Холдінгс більш ніж на 12% зросли темпи зростання виторгу. У 2023 році компанія заробила понад 209 млрд рублів, тоді як роком раніше цей показник становив 186,5 млрд рублів.

Нагадаємо, після початку російського повномасштабного вторгнення в Україну компанія PepsiCo оголосила, що припиняє інвестувати у розвиток бізнесу в РФ, а також зупинила продаж своїх напоїв.

PepsiCo продовжує заробляти мільярди у РФ через свої дочірні компанії

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Однак у січні 2023 року було презентовано напій Evervess-Cola, який, по суті, є ребрендингом найпопулярнішого напою компанії Pepsi Cola. Класичну "Пепсі" у Росії також продають, вона завозиться до країни за допомогою "сірого" імпорту.

Минулого року компанія заплатила в Російській Федерації податки обсягом 115 млн доларів. З цієї причини НАЗК внесло PepsiCo до списку міжнародних спонсорів війни в Україні.