PepsiCo та Mars визнали міжнародними спонсорами війни в Україні, - НАЗК

Автор: Леся Ловіцька

НАЗК внесло до списку міжнародних спонсорів війни в Україні дві харчові корпорації PepsiCo та Mars. Стало відомо, що всесвітньо відомі американські корпорації досі працюють у Росії.

PepsiCo та Mars визнали міжнародними спонсорами війни в Україні, - НАЗК - today.ua

Раніше компанії заявляли про скорочення бізнесів, виробництво продукції та рекламної діяльності на російському ринку. Однак вони досі продовжують сплачувати податки до бюджету країни-агресора та мають там власні фабрики.

Примітно, що PepsiCo та Mars навіть зафіксували зростання фінансових показників у перший рік повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Доходи PepsiCo становили 2,59 мільярда доларів, а чистий прибуток збільшився на 333% - до 525 мільйонів доларів. Податок перевищив 115 мільйонів доларів.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Mars за 2022 рік заробив 2,45 мільярда доларів та 377 мільйонів доларів з них - чистого прибутку. Показник збільшився на 59%. Корпорація сплатила 93 мільйони доларів податку до російського бюджету.

PepsiCo виробляє прохолодні напої, соки, закуски, чіпси молочку та інші продукти харчування під своєю торговою маркою. Mars відомий шоколадними батончиками, напоями, кормами для домашніх тварин, жувальними гумками, їжею швидкого приготування та соусами.

Іноземні компанії, які не пішли з російського ринку, допомагають розвивати економіку ворожої держави. Таким чином, їхня діяльність допомагає вести повномасштабну війну проти України.

PepsiCo та Mars визнали міжнародними спонсорами війни в Україні, - НАЗК

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше повідомлялося, що інтернет-портал із працевлаштування Work.ua оголосив про розрив співпраці з компаніями, пов'язаними з РФ. Йдеться про розірвання контрактів на понад 5 млн грн на рік.

Раніше міжнародним спонсором війни визнали банк Райффайзен: українці масово закривають там свої рахунки.