У Пентагоні розкритикували ідею Майка Джонсона замінити допомогу Україні кредитом

Автор: Корнєєв Ігор

Міністерство оборони США виступило з заявою щодо законодавчої ініціативи спікера Палати представників Майка Джонсона. Нагадаємо, він запропонував все ж таки виділити Україні допомогу, але у вигляді кредиту.

У Пентагоні розкритикували ідею Майка Джонсона замінити допомогу Україні кредитом - today.ua

Заступник прессекретаря Пентагону Сабріна Сінгх розкритикувала ініціативу трампіста Джонсона. Вона заявила, що в Україні триває війна і повернення кредиту для неї наразі є вкрай проблематичним.

Представник Міноборони США наголосила, що саме пряма допомога, а не позика – найкращий спосіб підтримати Україну.

Нагадаємо, Джонсон протягом місяця блокує розгляд законопроєкту про надання допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню. За ним Київ має отримати 61 млрд доларів військової та економічної допомоги.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Сенат проголосував за цей документ ще 13 лютого. З того часу спікер Палати представників так і не поставив законопроєкт на голосування нижньої палати американського парламенту, яка має його остаточно затвердити.

За цей час президент США Джо Байден неодноразово звертався до Конгресу, вимагаючи погодити допомогу Україні, проте Джонсон залишився глухим до будь-яких умовлянь.

Вичерпавши всі причини, і опинившись під загрозою того, що конгресмени винесуть законопроєкт на голосування в обхід спікера, Майк Джонсон пообіцяв через деякий час подати власну редакцію документа, де частина коштів буде оформлена у вигляді кредиту.

У Пентагоні розкритикували ідею Майка Джонсона замінити допомогу Україні кредитом

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, ще 7 березня конгресмен від Республіканської партії Браян Фіцпатрік повідомив, що має намір зібрати необхідні за процедурою 218 підписів і поставити на голосування законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню в обхід спікера Майка Джонсона.

13 березня збір підписів розпочався, але конгресменам слід поквапитися. Нагадаємо, на 22 березня намічено голосування щодо фінансування роботи американського уряду. Після цього Палата представників піде на чергові канікули, і питання про надання допомоги Україні знову підвисне на невизначений час.