Опалювальний сезон: у великому українському місті половину жителів залишили на зиму без тепла

Автор: Марченко Любов

Половину жителів великого українського міста залишили на зиму на тепла. Для них опалювальний сезон не почнеться ні в листопаді, ні в грудні, ні, навіть, із нового року. Йдеться про жителів окупованого Маріуполя.

Опалювальний сезон: у великому українському місті половину жителів залишили на зиму без тепла - today.ua

В окупованому міста на зиму залишається без тепла майже половина заселених будинків. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

За повідомленнями окупаційної влади, в місті подали тепло у 673 багатоповерхові будинки, зазначив Андрющенко. Водночас, це далеко не весь житловий фонд, який залишається в Маріуполі навіть після того, що "визволителі" зробили із цим, колись красивим і комфортним, містом.

За приблизними підрахунками на сьогодні в Маріуполі є близько 1300 багатоповерхівок, придатних для проживання. За словами тамтешнього гауляйтера, у 673 будинки подали тепло. Тобто виходить, що тепло подали у 51,7% придатних до житла багатоповерхівок.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Опалювальний сезон: у великому українському місті половину жителів залишили на зиму без тепла

"Тут мало би бути декілька висновків, але най буде простий. Станом на 1 листопада 48 відсотків будинків Маріуполя не мають тепла. Довідково, з цих 48 відсотків 20 відсотків в принципі не можуть бути підключені до тепла в цьому році",  - підсумував Андрющенко.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Таким чином, майже половина жителів великого міста залишаються на зиму без опалення. А п'ята частина його мешканців – навіть без надії на опалення.

Нагадаємо, війна в Україні може закінчитися вже за два місяці, каже астролог Яна Тимощук. Але незабаром, у 30-ті роки, розпочнеться нова війна з іншим ворогом, в яку знову тягнуть Україну.