Названо спеціальності з зарплатами, які дозволяють українцям швидко купити квартиру

Автор: Леся Ловіцька

Купівля квартири обійдеться у мільйони гривень, тому українцям з середніми зарплатами доведеться накопичувати на неї багато років. Однак громадянам з високими доходами простіше придбати житло. Названо спеціальності, які дозволяють нашим співвітчизникам швидко досягти заповітної мети.

Названо спеціальності з зарплатами, які дозволяють українцям швидко купити квартиру - today.ua

Аналітичні центри зібрали інформацію про вакансії з найвищими заробітними платами у трьох найбільших містах України. Підсумки дослідження представлені на маркетплейс DIM.RIA. Найбагатшими виявилися айтішники – у них навіть під час війни високий дохід.

З'ясувалося, що у Києві технічному лідеру команди з доходом 78,9 тисячі гривень потрібно накопичувати гроші близько чотирьох років, щоб придбати квартиру в новобудові. Купити житло на вторинному ринку для них простіше - знадобиться близько трьох років.

Середня заробітна плата аналогічного фахівця у Львові – 73,6 тисячі гривень. Він стане власником квартири на первинному ринку за чотири роки роботи, а на вторинному – за два роки.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

Наймодніші джинси весни-літа 2024 року: який денім актуальний у новому сезоні

У списку нетехнічних спеціальностей топової вважається Chief MarketingOfficer (СМО). Такі професіонали заробляють на квартиру у Києві чи Львові за чотири роки.

За результатами дослідження стало відомо, що максимальну середню заробітну плату у Києві, Львові та Дніпрі отримує Java developer.

Названо спеціальності з зарплатами, які дозволяють українцям швидко купити квартиру

Щодо середніх заробітних плат по Україні, найвища зафіксована у столиці – це 23,6 тисячі гривень. Однокімнатне житло в Києві коштуватиме в середньому 3,3 мільйона гривень. Вартість квартири складає 140 повних заробітних плат або 12 років постійних накопичень для досягнення потрібної суми.

Названо спеціальності з зарплатами, які дозволяють українцям швидко купити квартиру

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Однушка" у Львові для українців із середньою зарплатою стане доступною через 11 років роботи, а у Дніпрі для покупки такої квартири знадобиться збирати кошти близько 10 років.

Раніше повідомлялося, що в Україні знизилися зарплати IT-фахівців.