Названо топ-3 найпотрібніших фахівців та зарплати у прифронтових областях

Автор: Леся Ловіцька

Повномасштабна війна вкрай негативно позначилася на ринку праці України. Деякі фахівці стали особливо потрібні у прифронтових областях. Названо зарплати, які їм пропонують.

Названо топ-3 найпотрібніших фахівців та зарплати у прифронтових областях - today.ua

У пресслужбі OLX Україна повідомили, що найпопулярнішою професією у зоні, наближеній до передової, став продавець-консультант. За даними на кінець березня, у розмістили 1642 вакансії. Середня заробітна плата варіюється в межах 12 200 та 17 500 грн, залежно від регіону. Максимальний дохід на місяць зафіксували на Донеччині, а мінімальний пропонують у Миколаївській області.

Друга за популярністю спеціальність – водій. Медіанна заробітна плата варіюється від 22 000 до 30 000 грн. Найбільше пропозицій – у Харківській області (292 вакансії), а найменше – у Херсонській області.

Третя за попитом професія – кухарі. Їм готові сплачувати від 10,6 до 18 тис. грн. Вакансій для фахівців з приготування їжі – 507.

Популярні зараз

В Україні заборонили приймати деякі купюри, - Нацбанк

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

Найбільш високооплачувані спеціальності

Найбільше у прифронтовій зоні готові платити автослюсарям – у середньому від 25 000 грн у Донецькій області та до 31 250 у Херсонській області. Найменше платять прибиральницям – від 7500 до 9000 грн.

"Ринок праці в прифронтових областях досить активний. Кількість відгуків на різноманітні вакансії у березні на платформі OLX склала більше 170 000. Робочі професії сьогодні є найбільш затребуваними серед роботодавців і не тільки у прифронтових областях", - зазначили аналітики.

Названо топ-3 найпотрібніших фахівців та зарплати у прифронтових областях

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За інформацією директора Київського обласного центру зайнятості Дениса Дармостука, зараз в Україні на одного безробітного припадає дві вакансії.

Раніше депутат Верховної Ради Данило Гетманцев зробив заяву щодо підвищення мінімальної зарплати в Україні.