Названі найпопулярніші вакансії у ЗСУ: “Черга стоїть“

Автор: Корнєєв Ігор

Паралельно з мобілізацією в Україні діють центри рекрутингу. За їхніми даними, українці прагнуть влаштуватися до штабів – далі від фронту.

Названі найпопулярніші вакансії у ЗСУ: “Черга стоїть“ - today.ua

Керівник рекрутингової агенції Lobby X Владислав Грезєв розповів про найпопулярніші військові спеціальності серед тих, хто приходить до таких центрів. За його словами, конкурс на штабні посади сьогодні величезний, а ось піхота за популярністю посідає лише десяте місце у списку.

"У нас на штабні посади конкурс здається 70 осіб. Черга стоїть", - сказав Грезєв.

Також українці готові забезпечувати армію IT-послугами, працювати з безпілотниками чи у пресцентрах підрозділів. Це найбільш популярні запити серед клієнтів рекрутингових агенцій.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

Владислав Грезєв вважає, що в суспільстві є низка побоювань, які стримують людей від того, щоб вступити до лав Сил оборони України.

"На першому місці серед причин, які зупиняють потенційних рекрутів — це командири. Вони хочуть бути впевнені в тому, що буде дієвий механізм санкцій щодо неадекватного командування. На другому місці — погана організація навчання новобранців. А на третьому — відсутність відпочинку і ротацій", – розповів керівник рекрутингового агентства.

Якщо розвіяти ці страхи, на думку Грезєва, можна забезпечити достатній приплив рекрутів, щоб задовольнити потребу армії в новобранцях. Також він вважає порочною практикою, що мобілізації держава сьогодні віддає перевагу перед рекрутингом.

Названі найпопулярніші вакансії у ЗСУ: “Черга стоїть“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якби все було навпаки, то в армію потрапляли б лише мотивовані бійці та обороноздатність країни значно б зміцнилася.

Втім, робота щодо цього ведеться. Раніше ми повідомляли, що вже в першому півріччі 2024 року в Україні планують відкрити 27 центрів рекрутингу до Збройних сил України.