Нацбанк ввів в обіг нову монету номіналом 5 гривень: у чому її особливість

Автор: Ольга Березовська

Національний банк України повідомив про введення в обіг нової пам'ятної монети. Її присвятили радості батьківства. Який вигляд має екземпляр і коли його можна купити.

Нацбанк ввів в обіг нову монету номіналом 5 гривень: у чому її особливість - today.ua

У перший день весни пресслужба Національного банку представила українцям нову монету номіналом 5 гривень. Як повідомляється, новинка присвячується емоціям, які відчувають батьки, коли вперше беруть на руки свою новонароджену дитину.

"Навряд чи можна уявити більш хвилюючий момент, ніж коли вперше тримаєш на руках свою дитину. Коли дивишся у бездонні очі, які з цікавістю споглядають на новий світ. Коли перебираєш маленькі пальчики на руках і відчуваєш, як серце по вінця наповнюється любов'ю",- йдеться у повідомленні Нацбанку.

У пресслужбі наголосили, що радість батьківства стала натхненням для створення однойменної пам'ятної монети. На аверсі новинки автор дизайну Владислав Яровий зобразив руки батька, які ніжно тримають ніжки малюка. Ця композиція відображає довіру, захист та любов, які поєднують сім'ї.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Нацбанк ввів в обіг нову монету номіналом 5 гривень: у чому її особливість

На реверсі монети вигравіровано кольоровий малюнок новонародженого, який спить серед іграшок. Над ним зображено мобіль на тлі нічного неба, що дарує безтурботні сни новонародженому.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Нацбанку зазначили, що в обіг потраплять до 100 тисяч екземплярів у сувенірній упаковці. Придбати їх можна буде в інтернет-магазині НБУ із 7 березня 2024 року.

Нагадаємо, раніше Нацбанк представив нову монету під назвою "Кохання".