Нафтогаз повідомив про важливу зміну у сплаті за газ для побутових споживачів

Автор: Леся Ловіцька

Нафтогаз повідомив про зміну у розрахунках за блакитне паливо. Постачальник зазначив, що побутові споживачі по-новому будуть сплачувати за комунальну послугу.

Нафтогаз повідомив про важливу зміну у сплаті за газ для побутових споживачів - today.ua

У газопостачальній компанії "Нафтогаз" повідомили про зміну в оплаті за спожите блакитне паливо. Клієнти здійснюватимуть її по-новому. Тепер їм не треба вказувати особовий рахунок.

"На сайті gas.ua вводьте лише свою адресу проживання і сплачуйте в один клік. Також не забувайте про можливість зручної оплати у чат-ботах GASUA у Viber або Telegram. Переконайтесь самі, що вирішувати комунальні питання з нами легко!" – зазначили представники національної компанії у соціальній мережі Facebook.

Як відомо, тариф на кубометр газу від Нафтогазу залишився на рівні 7,96 гривні. Інші постачальники надали різні тарифи – у діапазоні від 7,7 до 9,99 гривні.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Нагадаємо, що українці також окремо повинні сплачувати за доставку (розподіл) газу – облгазам. Розмір плати за цю послугу абонентам розраховують індивідуально. Основою є обсяг споживання палива за минулий "газовий рік": йдеться про період з 1 жовтня до 30 вересня. Саме оператори ГРМ відповідають за облік та нарахування об’ємів.

Зазначено, що індивідуальний об'єм використаного газу ділять на 12 рівних частин та множать на встановлений НКРЕКП тариф на послуги з розподілу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Нафтогазі також нагадали, що для запобігання переплат за газ, потрібно вчасно передавати показання лічильника – з 1-го по 5-те число, Українці отримують платіжки після 12-го числа, а оплата повинна здійснюватися до 25-го числа кожного місяця.

Раніше стало відомо, як планують змінити тариф на електроенергію для побутових споживачів – він зросте майже до 5 грн/кВт-год.