Нафтогаз назвав тариф на газ з 1 травня: заява Олексія Чернишова

Автор: Леся Ловіцька

Нафтогаз назвав тариф для українців, який діятиме з 1 травня. Відповідну заяву зробив голова компанії Олексій Чернишов.

Нафтогаз назвав тариф на газ з 1 травня: заява Олексія Чернишова - today.ua

Стало відомо, що газопостачальна компанія "Нафтогаз України", яка продає блакитне паливо 98% побутових споживачів, продовжила дію фіксованого тарифу на газ. Це з дією мораторію підвищення вартості цієї комунальної послуги. Аналогічно заборонено підвищувати ціни на опалення та гарячу воду.

Так, клієнти вказаного постачальника можуть і надалі платити за газ по 7,96 гривні. Про це повідомив топменеджер Олексій Чернишов:

"Нафтогаз діє у національних інтересах. В умовах війни та складної ситуації в економіці ми повинні підтримати українців. Нагадаю, що наша компанія забезпечує газом понад 12 мільонів сімей. І всім їм ми гарантуємо наявність ресурсу та фіксовану ціну на рік вперед".

Популярні зараз

“Вперше за роки війни“: Зеленський повідомив про ситуацію зі снарядами на фронті

У Верховній Раді зробили заяву щодо підвищення тарифу на світло з 1 червня

Прикордонник застрелив чоловіка, який намагався незаконно перейти кордон з Румунією

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

У пресслужбі Нафтогазу уточнили, що він стабільно та безперебійно постачає газом 12,4 млн домогосподарств в Україні. Дія тарифу триватиме у період з 1 травня 2024 року до 30 квітня 2025 року.

Близько 2% українців одержують газ від інших організацій. Найнижча вартість – 7,7 гривні за кубометр. Її надає ТОВ "Еру Людям". А найвищу пропонує ТОВ "Рітейл Сервіс". Клієнти сплачують по 9,99 гривні за кубометр.

Загалом в Україні послуги з постачання газу надають 12 компаній. Причому п'ять із них реалізує пальне дорожче за 8 гривень за кубометр, а сім– дешевше.

Нафтогаз назвав тариф на газ з 1 травня: заява Олексія Чернишова

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше повідомлялося, що Україна вперше в історії пройшла опалювальний сезон виключно на своєму, а не імпортованому газі.

Нагадаємо, кому Нафтогаз продаватиме блакитне паливо дешевше за 7,96 гривні за кубометр.