Мобілізація в Україні посилюється: які повістки вручатимуть чоловікам з 1 березня

Автор: Леся Ловіцька

Воєнний стан в Україні продовжено до 13 травня 2024 року. У Верховній Раді розглядають законопроект №10449 щодо посилення мобілізації. Стало відомо, які повістки вручатимуть чоловікам у березні.

Мобілізація в Україні посилюється: які повістки вручатимуть чоловікам з 1 березня  - today.ua

Влада планує посилити мобілізацію і зменшити кількість ухилянтів. З цією метою розроблено нову законодавчу ініціативу, яку парламент уже підтримав у першому читанні. Заплановано запровадження обмежень для українців, які ігнорують військовий облік, а також для тих, хто має право на відстрочку від служби чи бронь.

Нардепам належить розглянути понад 4000 поправок до законопроєкту. Поки невідомо, коли документ узгодять та у мобілізації відбудуться значні зміни. У березні співробітники територіальних центрів продовжать видавати повістки чотирьох видів.

Для уточнення даних

Повістки покликані отримати інформацію про потенційного військовослужбовця. До бази надійдуть особисті дані про чоловіка, його сімейний статус, місце роботи, наявність дітей.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Наймодніші джинси весни-літа 2024 року: який денім актуальний у новому сезоні

Для проходження військово-лікарської комісії

Вручається для медичного обстеження. У картці військовозобов'язаного чоловіка вкажуть відомості про стан його здоров'я та встановлять, чи він придатний до служби.

На строкову військову службу

На повістці позначають термін, в який потрібно з'явитися до призовної ділянки з документами. При собі потрібно мати паспорт, військовий квиток, посвідчення про приписку до призовної ділянки, обліково-послужну картку, розпорядження про мобілізацію.

Мобілізація в Україні посилюється: які повістки вручатимуть чоловікам з 1 березня

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Мобілізаційне розпорядження

Документ вручається військовозобов'язаним, які успішно пройшли ВЛК та їх визнали придатними до служби. Чоловіку висувают вимогу з'явитися до призовного пункту протягом 24 годин.

Раніше у Верховній Раді повідомили, які положення виключили з документа.