Мобілізація: рекрутери заявили про небувалий наплив добровольців на небойові спеціальності у ЗСУ

Автор: Леся Ловіцька

В Україні у листопаді 2023 року запустили систему рекрутингу добровольців у ЗСУ. Вакансії дозволяють вибрати собі спеціальність до душі та наближати перемогу, використовуючи свої навички. Стало відомо про наплив претендентів на високооплачувані та небойові професії.

Мобілізація: рекрутери заявили про небувалий наплив добровольців на небойові спеціальності у ЗСУ - today.ua

Пропозиції роботи в армії, які публікуються на відповідних порталах, викликали інтерес понад 50 тисяч українців. СЕО Work.ua Артур Міхно повідомив, що кількість вакансій поступово зростає. Наразі є пропозиції від 380 підрозділів, а проєкт стартував з 30. Вказано наявність 2400 різних позицій у підрозділи. Це є досить високим показником, вважає аналітик.

"Це важливо, тому що фактично ми підійшли до завдання, яке ставили перед собою і Міноборони, і ми як проект, який допомагає ЗСУ з пошуком фахівців".

За словами Міхно, основне завдання проєкту – допомога у пошуку справжніх професіоналів, яких запрошують на конкретні позиції.

Популярні зараз

Американські спецпризначенці вчать українську мову: навіщо їм це потрібно

“Податок на Forbes“: доларових мільярдерів хочуть змусити віддати 2% від їхніх статків

Стало відомо, чи зміняться тарифи на комунальні послуги в Україні з 1 травня

В Україні виник дефіцит досвідчених фахівців: названі найбільш затребувані професії

Це дозволяє проводити так звану смарт-мобілізацію, коли українці займають посади відповідно до своєї спеціалізації, а не просто з примусу. Деяких фахівців досить складно знайти, наприклад, дизелістів чи газозварювальників.

"Маємо дуже високу активність та залученість не лише військових підрозділів, а й людей, які відгукуються на вакансії", – наголосив експерт.

Вказано, що на сайті переважно шукають чоловіків на небойові спеціальності, тому увага сконцентрована саме на них. Максимальна кількість пропозицій у категоріях медицини, телекомунікацій, зв'язку, автобізнесу та транспорту, а також робітників.

"Водночас бачимо такі позиції як веб-дизайнер, велика потреба в бухгалтерах, у людях з ІТ-кваліфікацією. Тому всі, хто хоче професійно приєднатися та допомогти країні у перемозі, можуть приєднатися саме до професійних позицій", – закликав Артур Міхно. 

Мобілізація: рекрутери заявили про небувалий наплив добровольців на небойові спеціальності у ЗСУ

Примітно, що на вакансії відгукуються приблизно однакова кількість чоловіків та жінок. Українки найчастіше цікавляться роботою в бухгалтерії, діловодстві та медицині, а представники сильної статі – пов'язаною з електрикою, а також бойовими – сапер, гранатометник.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Найчастіше вакансії з'являються у морській піхоті, "Азові", Держприкордонслужбі, силах ТРО.

Нагадаємо про зміну меню для військовослужбовців ЗСУ – вартість денного раціону становитиме 139 грн.