Мобілізація чекає на кожного третього митника, СБУшника і поліцейського: у ЗСУ вимагають кваліфікованого поповнення

Автор: Марченко Любов

У ЗСУ знають за рахунок кого можна поповнити мобілізаційний ресурс в Україні. Для цього треба провести мобілізацію серед держслужбовців. Маються на увазі не кабінетні чиновники, а службовці СБУ, митниці та поліції, які мають право на носіння зброї та уміють її використовувати.

Мобілізація чекає на кожного третього митника, СБУшника і поліцейського: у ЗСУ вимагають кваліфікованого поповнення - today.ua

Про це розповів у TikTok командир підрозділу ЗСУ Денис Ярославський.

За словами військовослужбовця, в Україні є велетенський невикористаний резерв молодих військовозобов'язаних чоловіків, які можуть хоч сьогодні відправитись на фронт захищати свою країну. Їх не треба навчати поводитися зі зброєю, всі вони знають, що таке армійська дисципліна, і всі цілком придатні для служби за станом здоров'я. Крім того, усі ці люди вже давали присягу на вірність народу.

"Потрібно повністю взяти державний сектор і відфільтрувати всіх чоловіків призовного віку. Я вважаю, що із СБУ, БЕБ, поліції, митників, можна назбирати 300 тисяч мобілізованих", - каже Ярославський.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Мобілізація чекає на кожного третього митника, СБУшника і поліцейського: у ЗСУ вимагають кваліфікованого поповнення

Саме за рахунок цих людей можна здійснити ротацію на фронті, щоб дати змогу перепочити військовим, які там знаходяться практично від початку війни. Причому для того, щоб поповнити лави ЗСУ, зовсім не обов'язково призивати усіх держслужбовців, що володіють зброєю. Вистачить мобілізації третини силовиків, аби поповнити людські прогалини на фронті.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"По 30% взяти звідти… І, будь ласка, виконуй обов'язок перед батьківщиною!", - пропонує військовослужбовець.

Нагадаємо, у Верховній раді зареєстрували законопроект, яким пропонують проводити мобілізацію серед військовозобов'язаних чоловіків за їхньою письмовою згодою. Крім того, в Україні запрацював рекрутинг до лав ЗСУ, який займатиметься наймом військовозобов'язаних на роботу і дозволить їм обирати військову спеціальність.