Міноборони Німеччини запросило більше грошей для військової підтримки України цього року

Автор: Корнєєв Ігор

Міністерство оборони Німеччини звернулося до Міністерства фінансів із проханням про виділення більшого обсягу коштів для фінансування військових потреб України. Якщо відомства порозуміються, сума може збільшитися більш ніж на половину.

Міноборони Німеччини запросило більше грошей для військової підтримки України цього року - today.ua

За інформацією видання Spiegel, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус бачить потребу у виділенні додаткових 4 млрд євро на зброю для України. Зазначимо, що на 2024 рік Берлін виділив для цього близько 7 млрд євро.

За даними німецького видання, значну частину цієї суми або вже освоєно безпосередньо, або закладено як гарантії за укладеними контрактами на виробництво та доставку озброєння та боєприпасів.

Сам Борис Пісторіус підтвердив переговори із головою німецького Мінфіну Крістіаном Лінднером під час візиту на Аляску. Проте подробиць розкривати не став.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

"Ми зараз працюємо над мобілізацією додаткових коштів, щоб ми могли продовжити нашу діяльність цього року", – заявив голова Міноборони ФРН.

Ймовірно, переговори йдуть непросто, оскільки Крістіан Лінднер закликав уряд Німеччини до економії. Spiegel повідомляє, що Пісторіус просить додаткових 4 млрд євро для України на другу половину 2024 року.

Міноборони Німеччини запросило більше грошей для військової підтримки України цього року

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Міністерство оборони Німеччини планує витратити ці гроші на боєприпаси та запчастини для техніки, яка потребує ремонту. Також розглядається можливість постачання до України додаткових танків Leopard 1A.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що Німеччина вже доставила в Україну обіцяну систему Patriot. Це вже третя із 12 таких систем ППО, які Берлін передав ЗСУ. Також зараз ФРН розглядає можливість постачання в Україну новітнього зенітно-ракетного комплексу NOMADS.