Міненерго та НКРЕКП готують підвищення тарифу на електроенергію: “Вони прораховують варіанти“

Автор: Леся Ловіцька

Міністерство енергетики спільно з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, планують підвищити тариф на світло. Це пов'язано з регулярними масованими обстрілами з боку російських окупантів.

Міненерго та НКРЕКП готують підвищення тарифу на електроенергію: “Вони прораховують варіанти“ - today.ua

В Україні склалася складна ситуація в енергетичній системі – вона потребує відновлення після обстрілів. Перший заступник голови комітету Верховної ради з енергетики та ЖКП Олексій Кучеренко спрогнозував дефіцит коштів на відновлювальні роботи. Тому рано чи пізно уряд буде змушений переглянути тарифну політику.

"Є очікування, і, нарешті, вони офіційно визнали та прораховують й розраховують варіанти. Справді, рішення ухвалюється не Міненерго, рішення прийматиме уряд своєю ухвалою. Це дійсно так. Але Міністерство готується разом із НКРЕКП", - поділився експерт.

За словами депутата ВРУ, необхідно шукати кошти на відновлення енергетичної системи України у різних джерелах. Це і тариф на електрику для населення, і бюджетна підтримка, і інвестиції.

Популярні зараз

В Україні заборонили приймати деякі купюри, - Нацбанк

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

Кучеренко зазначив, що є держкомпанії, які залежать від бюджету, бо вони перебувають у власності держави. І вони можуть інвестувати у цей ремонт лише бюджетні кошти. Народний обранець назвав цей варіант найімовірнішим.

Міненерго та НКРЕКП готують підвищення тарифу на електроенергію: “Вони прораховують варіанти“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Олексій Кучеренко уточнив, що вартість світла для побутових споживачів має бути встановлена на рівні, який покрив би собівартість виробництва електроенергії.

Раніше повідомлялося, що Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії в усіх регіонах.