Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

Автор: Корнєєв Ігор

Сьогодні в Україні увечері будуть введені графіки відключення електроенергії для промисловості та бізнесу. Вони діятимуть у всіх регіонах країни в період з 18:00 до 22:00.

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах - today.ua

В Укренерго повідомили, що в енергосистемі країни на сьогодні є дефіцит, що спричинили пошкодження електростанцій та розподільчих мереж. Протягом доби Україна імпортує із країн Європи електроенергію обсягом 9600 МВт/год. Допомогу нададуть Румунія, Польща, Угорщина, Словаччина та Молдова.

Однак уникнути відключень світла все одно не вдасться. У компанії повідомили про запровадження стабілізаційних графіків для промислових підприємств та українського бізнесу у всіх регіонах країни. З шостої до десятої години вечора обмеження для таких споживачів запроваджує також компанія ДТЕК.

"Просимо всіх споживачів дбайливо споживати електроенергію. А промисловість – максимально залучати імпорт електроенергії та використовувати, за наявності, альтернативні джерела живлення", – зазначили в Укренерго.

Популярні зараз

В Україні заборонили приймати деякі купюри, - Нацбанк

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

Через похолодання в Україні зросло споживання електроенергії. На Харківщині посилили стабілізаційні графіки, проте місцеві жителі повідомляють, що вони не завжди збігаються із реальним зникненням електрики.

У регіоні відключення світла сьогодні торкнуться 207 тисяч споживачів. Через нові обстріли росіян у Харківській області знеструмлено 22,6 тисячі домогосподарств у 60 населених пунктах.

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Київській області також розроблено графіки відключень світла, як це було позаминулої зими. Однак поки що дефіциту електроенергії в регіоні немає і їх не застосовують.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський не виключив, що Росія почне завдавати ударів по атомних електростанціях. Теплову генерацію терористи майже повністю знищили, повідомив Глава держави.