Міненерго продовжить експорт електроенергії за умов пошкодження енергосистеми

Автор: Корнєєв Ігор

Наразі міністерство енергетики України не планує відмовлятися від експорту електрики. Також у компанії розповіли, що буде з тарифами на світло для українців в умовах обстрілу енергосистеми з боку Росії.

Міненерго продовжить експорт електроенергії за умов пошкодження енергосистеми - today.ua

Міністр енергетики Герман Галущенко повідомив, що зараз ще триває оцінка того, як сильно постраждала енергосистема України від останніх атак країни-терориста. Він розповів, що на деяких об'єктах все ще продовжується розбір завалів.

Досі не усюди співробітники підприємств змогли дістатися обладнання, щоб оцінити його стан і час, необхідний для відновлення роботи об'єкта. Але вже зараз, заявив Галущенко, можна сказати, що збитки оцінюватимуться у мільярди гривень. Ці гроші Міненерго вимагатиме у країни-агресора через міжнародний суд після закінчення війни.

Проте глава енергетичного відомства зазначив, що Україна поки що не планує відмовлятися від експорту електроенергії.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

"Я не бачу сьогодні, що це якось драматично вирішить нашу ситуацію. Зараз немає ніяких рішень щодо тарифів, долі ПСО чи заборони експорту. Зараз ми фокусуємось на фіксуванні наслідків атак. Тоді ми вийдемо на цифри, строки відновлення, і від цього вже будемо ухвалювати рішення з відповідних питань", – пояснив міністр.

Міненерго продовжить експорт електроенергії за умов пошкодження енергосистеми

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також Герман Галущенко наголосив, що питання підвищення тарифу для населення на тлі останніх ракетних ударів не розглядається.

Нагадаємо, інформація про те, що в Україні може на третину подорожчати електроенергію для населення, з'явилася напередодні. Голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко заявив, що українці власним коштом відновлюватимуть пошкоджені об'єкти енергосистеми.