Макрон допустив введення військ НАТО в Україну: “Росія не повинна і не може перемогти“

Автор: Леся Ловіцька

Емманюель Макрон заявив про необхідність мобілізації союзників України та ухвалення важливих рішень. Президент Франції припустив можливість введення військ НАТО на нашу територію, тому що країна-агресор Росія не повинна перемогти у війні.

Макрон допустив введення військ НАТО в Україну: “Росія не повинна і не може перемогти“ - today.ua

Макрон зазначив, що Києву потрібно більше допомагати, щоб він зміг протистояти Кремлю. Глава дружньої держави наголосив, що підтримка України є гарантією безпеки усієї Європи.

Президент Франції вказав на посилення політики режиму у РФ, де посилюються репресії опозиції. Емманюель Макрон нагадав про загиблого Олексія Навального та інтенсифікацію кампаній дезінформації та кібератак, які західні країни добре відчули на собі. При цьому політик наголосив, що мобілізація європейських країн не спрямована проти мирного населення Росії.

На думку Макрона, військова агресія Володимира Путіна та його соратників може поширитись на інші країни. Тому потрібне об'єднання сил.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

"Багато тих, хто зараз говорить "ніколи", раніше виступали проти надання Україні танків, літаків, ракет. Ми повинні визнати, що часто відставали від подій на пів року чи рік. Нічого не можна виключати. Росія не повинна і не може перемогти".

Президент України Володимир Зеленський з допомогою відеозв'язку приєднався до учасників робочої зустрічі в Єлисейському палаці. Він уточнив, що Україна отримала лише 30% від "мільйона снарядів", які Євросоюз обіцяв надіслати Києву. Лідер нації звернув увагу на важливість допомоги нашій державі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Разом ми маємо зробити так, щоб Путін не зміг зруйнувати те, чого ми досягли, та поширити свою агресію на інші країни".

Раніше в США зробили заяву про можливу поразку України у війні з РФ та мобілізацію НАТО.