У США зробили заяву про можливу поразку України у війні з Росією та мобілізацію НАТО

Автор: Леся Ловіцька

У США зробили заяву про можливу перемогу у війні Росії та події, які можливі у такій ситуації. Наголошено, що Україна перебуває у небезпечному положенні, і їй буде важко утримати позиції без американської допомоги.

У США зробили заяву про можливу поразку України у війні з Росією та мобілізацію НАТО - today.ua

Генерал армії США у відставці Веслі Кларк заявив, що зброї, яку надавав Україні Захід, завжди було недостатньо для досягнення переломного моменту у війні з РФ. Колишній командувач Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі зазначив, що без додаткової американської підтримки під загрозою може виявитися не лише Київ, а й кордони НАТО.

Вказано, що доставка в Україну американської зброї у гарячі точки дозволила б стабілізувати ситуацію. З додатковим озброєнням до ЗСУ через рік була б можливість пробити російські лінії – у Донецьку чи Криму.

Генерал у відставці, який воював у В'єтнамі, очолював сили НАТО в Косово, висловив думку, що українці своїми силами не зможуть утримати фронт. Клар наголосив, що ми повинні мати всі необхідні інструменти сучасної війни. інакше не можна очікувати на перевагу.

Веслі Кларк повідомив, що для ведення війни українцям потрібно не 100 танків Leopard, а 1000 чи 2000, не 25 літаків F-16, а кілька сотень, а не 300 артилерійських установок, а самохідна артилерія.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Якщо пакет допомоги погодять, зброя надійде в Україну не одразу, тому нашим військовим треба протриматися на нинішніх позиціях.

У США зробили заяву про можливу поразку України у війні з Росією та мобілізацію НАТО

Воєнний експерт упевнений, що військове командування США та НАТО усвідомлює небезпеку у разі можливого програшу України у війні з Росією. Армія окупантів у такому разі вийде на межі Альянсу в Європі й там не зупиниться.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Я не можу уявити, що буде потрібно для мобілізації НАТО, якщо Україна впаде, і ми зіткнемося з загрозою, яка простягнеться від Балтійського до Чорного моря. Якщо ми не зупинимо їх тут, у нас буде фронт НАТО на 2500 миль", - цитує Кларка "Голос Америки".

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський та голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія спрогнозували події в Україні у разі відсутності допомоги США.