Майк Джонсон пообіцяв “своєчасно“ винести на голосування законопроект про допомогу Україні

Автор: Корнєєв Ігор

Спікер Палати представників Майк Джонсон прокоментував перспективи голосування у нижній палаті парламенту США щодо виділення фінансової допомоги Україні. На його думку, це питання не є пріоритетним.

Майк Джонсон пообіцяв “своєчасно“ винести на голосування законопроект про допомогу Україні - today.ua

Джонсон зазначив, що основним завданням вважає закриття південного кордону США для незаконних мігрантів, а також фінансування федерального уряду. Щодо допомоги Києву, то це питання, за словами голови нижньої палати американського парламенту, обговорювалося на зустрічі з президентом Джо Байденом у Білому домі.

Після зустрічі з главою держави, яка відбулася напередодні, представники Конгресу, за словами Джонсона, оптимістично налаштовані на розв'язання внутрішньоамериканських проблем. Що ж до допомоги Україні, то Джонсон прокоментував це так: "Ми візьмемося за це питання своєчасно".

Майк Джонсон пообіцяв “своєчасно“ винести на голосування законопроект про допомогу Україні

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

Нагадаємо, Сенат США проголосував за надання Україні 61 млрд доларів ще 13 лютого. Після цього документ надійшов на затвердження Палати представників, проте Майк Джонсон відмовився виносити його на розгляд та розпустив нижню палату парламенту на канікули до 28 лютого.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На рішення депутатів чекає не лише Україна, а й Ізраїль, який продовжує вести бойові дії в Секторі Газа проти угруповання ХАМАС, а також Тайвань. Загальний пакет військової допомоги складає 95 млрд доларів.

Зазначимо, що напередодні Європарламент затвердив програму макроекономічної допомоги Ukraine Facility, за якою Україна отримає 50 млрд євро протягом найближчих чотирьох років. Перший транш у Києві очікують уже у березні цього року.