Євросоюз схвалив виділення фінансової допомоги для України на 50 мільярдів євро

Автор: Ольга Березовська

Глава Європейської ради повідомив, що глави країн-членів ЄС ухвалили одноголосне рішення щодо виділення додаткового пакету фінансової допомоги Україні. За словами Шарля Мішеля, всі розуміють "що поставлено на карту".

Євросоюз схвалив виділення фінансової допомоги для України на 50 мільярдів євро - today.ua

Держави-члени Європейського Союзу підтримали програму Ukraine Facility, яка передбачає надання Україні 50 мільярдів євро. Про це повідомив у соціальних мережах президент Європейської ради Шарль Мішель. Він зазначив, що всі 27 лідерів змогли дійти єдиної думки з цього питання.

"Це забезпечує стійке, довгострокове, передбачуване фінансування для України. ЄС бере на себе лідерство та відповідальність у підтримці України; ми знаємо, що поставлено на карту", - написав він у своєму Х (колишній Твіттер).

Євросоюз схвалив виділення фінансової допомоги для України на 50 мільярдів євро

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Прем'єр-міністр України вже відреагував на рішення Євросоюзу про надання 50 мільярдів у період з 2024 по 2027 рік. Денис Шмигаль подякував європейським лідерам за підтримку та солідарність.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Держави-члени ЄС ще раз продемонстрували свою солідарність та єдність з українським народом у протистоянні війні. Вдячний Шарлю Мішелю, лідерам держав-членів ЄС за непохитну підтримку. Кожен ваш голос – вагомий внесок у нашу спільну перемогу. Гарантією цього є пакет у 50 мільярдів євро до кінця 2027 року", - написав глава українського уряду.

Нагадаємо, раніше голова ГУР повідомив, що Україна готується до нового наступу проти російських окупантів. Кирило Буданов навіть назвав час його початку.