Грошова допомога 150 тис. грн: у Міноборони заявили про посилення мотивації бійців ЗСУ

Автор: Леся Ловіцька

У Міноборони заявили про посилення мотивації бійців ЗСУ. Військовослужбовцям вирішили видавати пільги на квартири та бонуси. Одноразова грошова допомога тим, хто вирішив стати на захист держави, становитиме 150 тис. грн.

Грошова допомога 150 тис. грн: у Міноборони заявили про посилення мотивації бійців ЗСУ - today.ua

Речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін повідомив, що українців вирішили заохотити за вступ до лав військовослужбовців. Це зроблено для того, щоб стимулювати чоловіків, яким важлива Україна. Вони можуть бути впевнені у забезпеченні себе та своїх сімей, тому що крім першої виплати передбачені високі щомісячні заробітні плати та надбавки – залежно від місця служби.

"Там є норми, які можна вважати заохочувальними для військовозобов'язаних. Потрібно підтримувати людей, які хочуть вступити до лав ЗСУ і взагалі до Сил оборони. Ті люди, які підписуватимуть контракт, отримають певні пільги та бонуси. Наприклад, 50% на квартиру, якщо людина бере квартиру у кредит. 100 тис. грн після першого року служби", - наголосив представник Міноборони.

За словами Лазуткіна, якщо військовозобов'язаний чоловік вирішив служити за контрактом, він отримає велику суму.

Популярні зараз

“Вперше за роки війни“: Зеленський повідомив про ситуацію зі снарядами на фронті

У Верховній Раді зробили заяву щодо підвищення тарифу на світло з 1 червня

Прикордонник застрелив чоловіка, який намагався незаконно перейти кордон з Румунією

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

"Якщо хоче купити машину, то протягом трьох місяців після підписання контракту можна буде отримати 150 тис. грн. Звільняються від виплати пені у деяких випадках – багато таких моментів".

Як відомо, у нашій державі ухвалили новий закон про мобілізацію. Дмитро Лазуткін заявив, що там прописано механізми для вдосконалення процесу. Насамперед йдеться про облік військовозобов'язаних, дані про які з'являться в електронному реєстрі. Буде чітко прописано правила роботи ТЦК.

Наголошено, що в оновленому законі про мобілізацію передбачено низку нових заохочень для людей, які стануть до лав Сил оборони України.

Грошова допомога 150 тис. грн: у Міноборони заявили про посилення мотивації бійців ЗСУ

Спікер оборонного відомства торкнувся теми запровадження повторної ВЛК для чоловіків, які отримали інвалідність ІІ та ІІІ груп після початку повномасштабної війни. Причина – у корупції, багато громадян купили "липові довідки".

"Насамперед треба залучати тих, хто готовий воювати за свою державу", – резюмував Лазуткін.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що в Україні масово відкривають центри рекрутингу. У них можна ознайомитися з вакансіями та вибрати ту, яка відповідає професії та навичкам.

Раніше повідомлялося, що закордонні паспортні сервіси відреагували на ажіотаж після ухвалення нового закону про мобілізацію. Вони скасували живі черги.