Головком ЗСУ Сирський прокоментував шанси росіян захопити Харків

Автор: Корнєєв Ігор

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів про ситуацію на фронті. Також він прокоментував чутки про те, що Росія готує новий великий наступ на Харків.

Головком ЗСУ Сирський прокоментував шанси росіян захопити Харків - today.ua

Сирський зазначив, що ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою. На додаток, за його словами, наші воїни останнім часом повернули більше позицій, ніж втратили.

Як головні проблеми головнокомандувач ЗСУ назвав ворожу авіацію, яка обробляє наш передній край авіабомбами, і дефіцит снарядів. Олександр Сирський визнав, що зараз артилерійські обстріли позицій сторін здійснюються з шестиразовою перевагою за випущеними снарядами на користь росіян.

Також Сирський прокоментував нескінченні чутки про те, що агресор має намір зробити новий кидок на Харків та захопити найбільший обласний центр сходу України.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

"Якщо росіяни вирушать туди знову, Харків стане для них фатальним містом", – прокоментував Олександр Сирський.

Головком ВСУ розповів, що Авдіївка дозволила завдати противнику колосальної шкоди, але була залишена через брак боєприпасів і, щоб уникнути зайвих втрат. Наразі, за його словами, йде підготовка потужних укріплень на всіх напрямках, де є загроза наступу ворога.

Сирський зазначив, що ЗСУ проводять ротацію на фронті, але для того, щоб вона була постійною та плановою, потрібні нові бійці. Він зазначив, що керівництво ЗСУ переглянуло плани поставити під рушницю ще півмільйона українських чоловіків. Цю цифру, за його словами, було знижено, оскільки вдалося знайти внутрішні резерви в самій армії.

Також головком висловився про перспективи переможного завершення війни.

Головком ЗСУ Сирський прокоментував шанси росіян захопити Харків

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Але якщо Захід, як заявляє, поставить Україні все, що потрібно, це дасть змогу відкинути ворога, скільки б людей не мобілізовувала Росія, і нарешті завершити цю війну військовою перемогою", - сказав Олександр Сирський.

У самій Україні також багато роблять для того, щоби допомогти нашим бійцям на фронті. Нагадаємо, витрати на розробку зброї в нашій країні збільшились у 20 разів.