Гетманцев – учень Азарова, він вбиває українську економіку, - Гайдай

Автор: Леся Ловіцька

Данила Гетманцева звинуватили у руйнуванні української економіки. Політтехнолог Сергій Гайдай назвав голову Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики учнем зрадника Миколи Азарова.

Гетманцев – учень Азарова, він вбиває українську економіку, - Гайдай - today.ua

Аналітик заявив, що податкові ініціативи депутата ВРУ спричинили закриття 70 тисяч підприємств в Україні.

Данило Гетманцев раніше повідомив, що разом із колегами підготував законопроєкт про "клуб білого бізнесу". Суть документа в тому, бізнесменів, які відповідають простим і прозорим критеріям за рівнем сплати податків вищим за середній по галузі та вищим за середній по зарплаті, звільнять від податкових перевірок. Причому перелік переглядається щокварталу.

Сергій Гайдай впевнений у тому, що парламентарій несе особисту відповідальність за кризу у вітчизняній економіці. Мало того, він вважає, що Гетманцева слід покарати за його дії:

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

"Ця людина винна у тому, що досі під час війни ми – слабка економічна держава. Тому що вона є прямим учнем Азарова, який є прямим учнем радянської держави, де підприємець є злочинцем, якому не потрібно давати можливість заробляти гроші – їх треба у нього забирати, вбиваючи економіку. Завдяки ініціативам Гетманцева щонайменше 70 тис. підприємств закрилися, і я б за це його притягнув до кримінальної відповідальності".

Експерт назвав ідею створення "клубу білого бізнесу" маніпуляцією. Він закликав створити платникам податків нормальні умови. У такому разі не знадобляться організації ні білих, ні чорних, ні сірих бізнесів. Гайдай емоційно висловився на адресу народного обранця.

"Все, що стосується цієї особи – це смерть української економіки, а отже – слабка держава, якій дуже важко перемагати ворога. Я б його притягнув до відповідальності за зраду націнтересів та за допомогу ворогові”, - цитує аналітика УНН.

Гетманцев – учень Азарова, він вбиває українську економіку, - Гайдай

Політтехнолог підкреслив, що чим менше держава втручається в роботу підприємств, тим сильніша економіка. Він вважає, що в Україні за всі роки незалежності так і не було створено справедливу податкову систему. У результаті, багато компаній працюють у тіні й приховують реальні доходи.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Сергій Гайдай повідомив, що податківці сприймають бізнесменів як злочинців, із яких треба "вибити" гроші. І про демократію навіть не йдеться.

Раніше Данило Гетманцев розповів про реформу податкової системи в Україні.