“Фронт може обвалитися“: стало відомо про посилення мобілізації в Україні

Автор: Леся Ловіцька

В Україні посилилася мобілізація, і для цього є серйозні причини. Ветеран АТО Євген Дикий, який очолює Національний антарктичний науковий центр, назвав головні ризики для нашої армії.

“Фронт може обвалитися“: стало відомо про посилення мобілізації в Україні - today.ua

Військовий експерт звернув увагу на велику кількість бійців, які втомились на фронті. Потрібна ротація, яку складно провести. Сили захисників вичерпуються, вони виснажені фізично та морально.

"Люди, які відвоювали 1,5-2 роки, вже фізично і морально зношені, хоч би як цинічно це звучало. Однак їх не можна просто відпустити додому, не замінивши кимось, тому що тоді фронт просто обвалиться", - зазначив Дикий.

Контрнаступ не став таким ефективним, як очікувалося, не через відсутність допомоги США чи ЄС. Проблема у нестачі людей. ЗСУ не може постійно перебувати в обороні, тому що ситуація з підтримкою може погіршитися будь-якої миті. Євген Дикий попередив про небезпеку, яка йде від лідера рашистів.

Популярні зараз

Рядовим – по 3 тисячі доларів: озвучено нові зарплати військових, за які голосуватимуть депутати

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Екстрасенс спрогнозував, коли закінчиться війна і чи зможе Україна повернути свої землі

Ощадбанк стягує кошти з рахунків померлих клієнтів

"Чого ми дочекаємось у глухій обороні? Того самого 2025 року, на який робить ставку Путін, щоб наростити сили та повністю нас захопити", - зазначив експерт.

“Фронт може обвалитися“: стало відомо про посилення мобілізації в Україні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На думку Дикого, потрібно не лише замінити втомлених військовослужбовців, а й збільшити армію. В Україні зараз мільйон бійців, а у російських окупантів лише на передовій понад 450 тисяч військовослужбовців. А також є тилові війська, медичний, технічний та інший персонал. Аналітик вважає, що потрібно виправити помилки мобілізації у 2024 році, щоб загарбники отримали хорошу відсіч.

Нагадаємо, що в Україні почали масово вручати повістки військовозобов'язаним чоловікам у спортзалах: співробітники ТЦК розпочали "рейди" у західному та східному регіонах країни.