В Україні масово роздають повістки військовозобов'язаним чоловікам у спортзалах: відео

Автор: Леся Ловіцька

В Україні почали масово роздавати повістки у спортзалах. Представників ТЦК помітили в оздоровчих центрах в Ужгороді, Мукачеві, Хусті, а також у Дніпрі.

В Україні масово роздають повістки військовозобов'язаним чоловікам у спортзалах: відео - today.ua

В Україні другий рік триває повномасштабна війна. Багато чоловіків вирушили захищати Батьківщину, але відсоток тих, хто ховається від військкоматів, залишається високим.

Співробітники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки вирішили провести видачу повісток військовозобов'язаним у спортзалах. Ні для кого не є секретом, що там збираються сильні чоловіки без серйозних проблем зі здоров'ям. Тому здається цілком логічним, що саме вони могли б поповнити армійські лави та зміцнити нашу армію.

Популярні зараз

Українців позбавлятимуть права власності на житло за спрощеною процедурою: кого торкнеться

Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пільг, призначених українцям з січня

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Більше військових в лікарнях та додаткова мобілізація: Зеленський та Арахамія повідомили про зміни в Україні без допомоги США

5 грудня "рейд" провели в Ужгороді. Військовослужбовці разом із представниками правоохоронних органів відвідали спортивні зали VIPER GYM, MAXIMUS GYM, "ФАНАТ". Повістки отримали як відвідувачі, так і тренери.

Напередодні стало відомо про візити військових до Хуста та Мукачева. Сьогодні з'явилися фото та відео з Дніпра. Таким чином, вручення повісток активно проводиться у "тренажерках" як у західному, так і в східному регіоні країни.

Відвідувачі знімають силовиків на відео. Видно, що багато хто з них наляканий – спілкування з працівниками ТЦК та поліції явно стало для них неприємним сюрпризом. У залах одразу вимикали музику та спостерігалося незвичне затишшя.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Користувачі соцмереж активно обговорюють інциденти у соцмережах. Працівникам військкоматів радять відвідати кафе та ресторани, а також розважальні заклади, де завжди багато чоловіків. Однак частіше можна спостерігати видачу повісток на вулицях та у магазинах.

Раніше повідомлялося, що повістки будуть вручати за допомогою електронної пошти та рекомендованих листів.