Економічне бронювання за 20 000 грн: у Раді заявили, що чоловіки зможуть оплатити відстрочку

Автор: Леся Ловіцька

У парламенті зареєстрували законопроєкт про так зване економічне бронювання. Воно передбачає надання відстрочки від мобілізації чоловікам "за гроші". Фігурує сума у 20 000 грн.

Економічне бронювання за 20 000 грн: у Раді заявили, що чоловіки зможуть оплатити відстрочку  - today.ua

Про це повідомив один з авторів ініціативи, голова комітету Ради з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха. Зазначено, що ця концепція дозволить зберегти спеціалістів, які вкрай важливі для розвитку вітчизняної економіки.

Пропонується надати можливість забронювати персонал кожному субʼєкту господарювання, який сплачує підвищений військовий збір у 20 000 грн на місяць за працівника. Причому сплата підвищеного збору проводиться самим бізнесом, а не робітником. Йому потрібно визначити, чия діяльність є критично важливою та підтвердити це відповідним розміром податку.

Нардепи хочуть поширити бронювання поширюється на кожен субʼєкт господарювання, зокрема на ФОПів - якщо вони підтвердять ведення діяльності протягом року. Деталі процедури та відсоткову межу заброньованих визначатиме уряд.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Економічне бронювання за 20 000 грн: у Раді заявили, що чоловіки зможуть оплатити відстрочку

Економічному бронюванню – бути?

Голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки Олександр Завітневич заявив, що так чи інакше ідею економічного бронювання від мобілізації точно реалізують в Україні.

Представник "Слуги народу" нагадав, що українцям не подобається поділ на багатих та бідних. Проте, за його словами, все одно слід першочергово думати про наповнення бюджету:

"Якийсь баланс ми будемо шукати, тому що, ще раз повторюсь, фронту без тилу не буває, і тилу без фронту не буде. Без нашої економіки, без податків не буде, за що фінансувати фронт".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що в Офісі президента нещодавно відкинули ідею економічного бронювання, тому що питання дуже болюче для населення і дискримінація за доходами неприйнятна.

Раніше стало відомо, коли в Україні запрацює послуга бронювання чоловіків через "Дію".