Чоловіки із високою зарплатою не матимуть переваг у бронюванні від мобілізації, - Железняк

Автор: Марченко Любов

Чоловіки, що отримують високу зарплату і сплачують з неї чималі податки, не матимуть жодних преференцій у питанні бронювання від мобілізації. Їм даватимуть бронь, як і решті: якщо вони трудяться на критично важливому підприємстві, і їхня робота стосується обороноздатності країни або забезпечує життєдіяльність громади.

Чоловіки із високою зарплатою не матимуть переваг у бронюванні від мобілізації, - Железняк - today.ua

Офіс президента відмовився від ним же запропонованого критерію для відбору чоловіків, що матимуть право на бронювання від мобілізації. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі народний депутат Ярослав Железняк.

"По ідеї від Шурми бронюванню за податки 6 тисяч +, про які писав Forbes та інші ЗМІ….вже в ОП відмовились, - повідомив Железняк і відразу по тому додав: - Сподіваюсь не треба пояснювати причини, і чому одразу ця ідея була дуже….мʼяко кажучи, дивною?)"

Нагадаємо, що йдеться про ідею, запропоновану ОП щодо критеріїв надання бронювання від мобілізації. Тамтешні законотворці запропонували давати бронь від мобілізації не лише працівникам критично важливих підприємств, але й чоловікам, які мають високі офіційні зарплати, і, відповідно, платять високі податки.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Чоловіки із високою зарплатою не матимуть переваг у бронюванні від мобілізації, - Железняк

Пропонувалось, що найменший податок (поріг входження в "елітний загін" заброньованих) має становити не менше 6 тисяч гривень. Щоб мати змогу платити такий податок, чоловік має отримувати щонайменше по 33 400 грн зарплати на місяць. Ідеологи такої законодавчої норми мотивували свою пропозицію тим, що фронт не може існувати без економічної підтримки. І ті працівники, які на цивілці одержують великі гроші, матимуть більшу цінність саме там, де вони зараз знаходяться, а не на фронті.  

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Втім, як стверджує Железняк, така революційна пропозиція викликала немало питань не лише в Україні. Тому Офіс президента вирішив від неї відмовитись.

Нагадаємо, військовий аналітик зробив заяву про мобілізацію українців за кордоном.