Англійський учений Ісаак Ньютон, період життя якого припадає на 17 та на початок 18 століття, передбачив дату Апокаліпсису. Він залишив її у своїх записах. Подвижник науки, який помер у 1727 році, передбачив апокаліптичні події для людства у 2060.
Про це йдеться у книзі астронома і дослідника Флоріана Фрейштегера. Книга проливає світло на таємничі записи, які були зроблені рукою видатного ученого, і які досі не були відомі широкому загалу.
Як відомо, Ісаак Ньютон зробив велетенський внесок у розвиток математики, а також основних природничих наук – фізики, астрономії, хімії та механіки небесних тіл. Водночас він був людиною енциклопедичних знань і багатьох непересічних талантів. Володіючи неабиякими знаннями у багатьох науках, Ісаак Ньютон, тим не менш, був глибоко релігійною людиною. Він присвятив немало часу вивченню святого письма і, зокрема, біблійного пророцтва про Апокаліпсис, який дехто називає кінцем світу.
Втім, біблійний апокаліптичний сценарій, авторство якого приписують Іоанну Богослову, не передбачає повного знищення людства, а лише розповідає про численні лиха, які впадуть на людей перед Другим пришестям Ісуса Христа.
Апокаліпсис почнеться у 2060-му
Так от, Ньютон назвав відправною датою Апокаліпсису 2060 рік. Він пише, що саме тоді на землі мають початися глобальні катастрофи, епідемії, війни та інші лиха, які зрештою призведуть до знищення більшої частини людства і до "перезавантаження" людської цивілізації. Слід зауважити, що у своїх наукових теоріях Ньоютон маже ніколи не помилявся. Щоправда, ця його теорія, радше, теологічна, ніж наукова.
Отже те, що наразі в нас відбувається - це ще не кінець світу. Кінець настане згодом, і він буде значно страшнішим. Та можливо саме ті події, які відбуваються зараз, підштовхують людство до безславного закінчення сучасної історії, після якого розпочнеться нова книга літопису нової цивілізації.
Ньютон вважає, що після такого "перезавантаження" наша планета стане справжнім царством Божим, в якому пануватимуть мир, любов і злагода. Однак, скільки триватимуть апокаліптичні події, учений не пише. Він лише вказує відправний момент їхнього початку – 2060 рік. Отже, дехто із наших сучасників (хто виживе) ще матиме шанс дочекатися ліпших часів.
Нагадаємо, група провідних сучасних учених визнала найвидатніших науковим генієм людства усіх часів саме Ісаака Ньютона.