Жителям одного міста України на 50% знизили тариф на гарячу воду та опалення

Автор: Леся Ловіцька

Жителям одного міста України знизили тариф на опалення та гарячу воду. Вони платитимуть на 50% вартості комунальних послуг.

Жителям одного міста України на 50% знизили тариф на гарячу воду та опалення - today.ua

Тариф для населення становитиме половину від економічно обґрунтованого рівня у Чернігові. Про це повідомили на сайті міської ради. Вказано, що місцева влада відшкодує брак коштів за рахунок держбюджету.

Виконавчий комітет Чернігівської міськради погодив тарифи на теплову енергію та гарячу воду. Вказано, що економічно обґрунтована вартість складає 2942,78 грн, а населення платитиме 1598 грн з ПДВ – у два рази менше.

Радник КП "ТКЕ" Олексій Щербина зазначив, що тариф для категорії "бюджет" складе 4572,44 грн, для "інших" - 4526,75 грн, а для "релігії" - 4446,73 грн.

Популярні зараз

Українців позбавлятимуть права власності на житло за спрощеною процедурою: кого торкнеться

Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пільг, призначених українцям з січня

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Більше військових в лікарнях та додаткова мобілізація: Зеленський та Арахамія повідомили про зміни в Україні без допомоги США

В.о. міського голови Олександр Ломако пояснив, що тарифи для побутових споживачів давно не змінювали. Причому держава підтримує постачальників послуг.

"Якщо ви бачите якісь маніпулятивні заяви у ЗМІ або в Iнтернеті про те, що підвищено тарифи, то тариф для населення не змінюється вже четвертий опалювальний сезон. Різницю між собівартістю та сплачуючим населення погашає комунальному підприємству держава. Щоправда, вона два роки вже погашає. Суть у тому, що ні міський бюджет, ні населення цю різницю не погашають", - пояснив чиновник.

3 листопада на засіданні виконавчого комітету встановили тарифи на теплову енергію та гарячу воду АТ "Облтеплокомуненерго". Для категорії "населення", якій це підприємство надає послуги, тариф також не змінювали.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що в Україні діє мораторій на підвищення тарифів на газ, гарячу воду та опалення. Він поширюється на воєнний період, а також на шість місяців після його скасування. Головним постачальником газу залишається Нафтогаз, який надає споживачам блакитне паливо за 7,96 грн/кубометр. Таку вартість зафіксовано до кінця опалювального сезону.

Раніше повідомлялося, як платити за електроенергію вдвічі менше за встановлений тариф.