Деякі жінки в Україні безкоштовно отримають ноутбуки від благодійного фонду

Автор: Леся Ловіцька

Деякі жінки зможуть отримати безкоштовні ноутбуки від благодійного фонду "Жіночі можливості в Україні". Підтримка призначена для багатодітних матерів, які хочуть поєднати виховання спадкоємців та саморозвиток, реалізуватися у професії.

Деякі жінки в Україні безкоштовно отримають ноутбуки від благодійного фонду - today.ua

Йдеться про проект "У Мережі". В організації вирішили безкоштовно надати ноутбуки для навчання та роботи.

До участі закликали жінок, які виховують від трьох дітей та належать до однієї з вразливих категорій населення: переселенки зі статусом внутрішньо переміщеної особи (ВПО) або дружини українських військовослужбовців.

Заявки приймали за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScj0T9SCqt8WErIXKnHiRmF1buCms9FDyyqaRyQIqrRYQM2iw/closedform. Потрібно було вказати паспортні та контактні дані, написати мотиваційний лист, вказати як техніка допоможе у досягненні поставленої мети та уточнити рівень знання комп'ютера.

Популярні зараз

Сирський терміново готує два стратегічні плани для ЗСУ, - Зеленський

Українцям почали надходити податкові платежі за нерухомість: у кого суми будуть підвищені

Багатодітні батьки також підлягатимуть мобілізації: юристи розкрили підводні камені нового законопроєкту

Представник ТЦК роз'яснив відповідальність щодо неявки за повісткою

Усі жінки, які отримають ноутбуки, зобов'язуються пройти базовий курс та освоїти комп'ютерну грамотність. Навчання проводитиме викладач Дарія Гальченко. Воно передбачене пройде в онлайн-форматі на платформі Google Meet. З претендентками, чиї кандидатури узгодять, підпишуть договори та акти приймання-передачі комп'ютерної техніки.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Фонд Жіночі можливості в Україні (@fund.wo.ua)

Представники благодійного фонду повідомляли, що прийом заявок проводиться до 31 жовтня. Проте вже зараз вони змушені призупинити його.

Деякі жінки в Україні безкоштовно отримають ноутбуки від благодійного фонду

У БФ подякували всім учасницям за активність і вибачилися перед тими, хто не встиг зареєструватися. Українок закликали не розчаровуватись та стежити за наступними анонсами, тому що схожі можливості очікуються у майбутньому. Найближчими тижнями назвуть імена десяти перших переможниць.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Після старту проекту попит перевищив можливості Фонду. Зараз ми опрацьовуємо близько 800 заявок… Бажаємо успіху кожній!", - зазначили вони.

Раніше повідомлялося, як правильно заряджати ноутбук, щоб батарея працювала довше.