Зеленський зробив заяву про втрати ЗСУ в Авдіївці та мобілізацію чоловіків

Автор: Леся Ловіцька

Володимир Зеленський висловився про втрати ЗСУ в Авдіївці. Він назвав рішення вивести українські війська правильним, а також зробив заяву про подальшу мобілізацію.

Зеленський зробив заяву про втрати ЗСУ в Авдіївці та мобілізацію чоловіків - today.ua

17 лютого стало відомо, що ЗСУ виводять бійців з Авдіївки. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський зазначив, що противнику завдано нищівного удару, він зазнав серйозних втрат. Проте сили російських окупантів переважали, тому вирішили відступити, щоб зберегти захисників.

Володимир Зеленський наголосив, що рашистів на нашій землі можна перемогти. Однак дії української сторони обмежені недостатніми засобами поразки та їхньою дальністю. Глава держави наголосив на дефіциті озброєння у ЗСУ, який вигідний РФ. Він позитивно оцінив ситуацію на фронті:

"Абсолютно логічне, справедливе та професійне рішення зберегти наших людей. Для нас це найголовніше завдання".

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Зеленський наголосив, що два роки повномасштабної війни російським окупантам вдалося лише руйнувати міста та селища, а також життя українців. Однак вони не мають жодних значних воєнних перемог.

Нам потрібна далекобійна зброя від партнерів, а також продовжувати виснажувати сили загарбників. Український лідер торкнувся теми втрат ЗСУ.

"Я не можу вам назвати наші втрати. Але в Авдіївці, я можу вам сказати, що було 1 до 7. На одного українця припадає сім росіян", - наголосив президент. Він запевнив, що перебуває у постійному контакті з військовим керівництвом та контролює ситуацію на лінії зіткнення.

Володимир Зеленський висловив упевненість у тому, що українцям вдасться повернути наші території, зокрема Авдіївку:

"Ми все повернемо. Ми нічого цим убивцям не віддамо, я в цьому впевнений".

Зеленський зробив заяву про втрати ЗСУ в Авдіївці та мобілізацію чоловіків

Зеленський зробив заяву про мобілізацію в Україні

Глава держави побував на Мюнхенській безпековій конференції. Він заявив, що питання мобілізації в Україні – комплексне і насамперед стосується ротації. Наші військовослужбовці втомлюються на передовій, і вони повинні відновлювати фізичні та моральні сили:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Ти виходиш, відновлюєшся, а натомість тебе хтось інший приходить, професійна людина, яка пройшла відповідний термін тренування. Від цієї системи залежить і система мобілізації - скільки людей у тебе на фронті, скільки є у тебе резервів".

Раніше Зеленський заявив про оновлення правил бронювання військовозобов'язаних чоловіків.