Зеленський зробив заяву про відпустки та ротацію до ЗСУ: “Мобілізація не ідеальна“

Автор: Леся Ловіцька

Володимир Зеленський зробив заяву про відпустки та ротацію у ЗСУ. Президент України вказав на проблеми з мобілізацією, а також назвав ситуацію на фронті складною. Він відкинув можливість паузи у війні з російськими окупантами, яка була б вигідна ворогові.

Зеленський зробив заяву про відпустки та ротацію до ЗСУ: “Мобілізація не ідеальна“ - today.ua

Глава держави нагадав, що мобілізація в Україні відбувається з початку повномасштабної війни з РФ, і не припинялася. При цьому українське законодавство розробили у мирний час. Тому зараз воно не відповідає реаліям воєнного стану.

Навколо призову до ЗСУ багато дезінформації.

"Чи є мобілізація ідеальною? Ні. Коли ви знаходитесь на війні, ви розумієте, що є практичні деталі, які змушують вносити зміни до законодавства. Саме це і обговорюється в парламенті – коли можна звільняти мобілізованих солдатів, які категорії людей можуть бути мобілізовані та демобілізовані. ", – пояснив Зеленський.

Популярні зараз

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Росіяни почали випускати крилаті ракети з гелікоптерів: українців попередили про небезпеку

Український лідер нагадав, що військовослужбовці хочуть знати, коли зможуть побувати у відпустці або коли буде проведено ротацію. Законодавцям доведеться спрогнозувати наслідки своїх рішень для суспільства, тому до них треба підходити дуже виважено.

Зеленський розповів про зустріч, яку провів з вищим військовим керівництвом України. Вказано, що ситуація на передовій набагато краща, ніж була в останні три місяці. Є складнощі зі зброєю та боєприпасами, але проведено чудову роботу й наступ рашистів вдалося зупинити. При цьому є хороші результати на фронті, ведуться операції у Чорному морі.

Зеленський зробив заяву про відпустки та ротацію до ЗСУ: “Мобілізація не ідеальна“

За словами президента, поки що не можна робити будь-які прогнози. Але противник відчуває серйозні потрясіння – завдяки злагодженій роботі ЗСУ.

"Сьогодні ми зупинили наступ Росії на сході України, і вони зазнають тяжких втрат. Чому я не більш позитивний? Тому що, можливо, завтра, через тиждень чи місяць росіяни зможуть отримати ще мільйон набоїв, коли тих, на які ми розраховуємо, не виявиться", - пояснив Зеленський в інтерв'ю Le Monde.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що голова ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко заявив, що в Україні готові піти на фронт ще близько 2,5 мільйонів чоловіків.

Раніше Зеленський вперше озвучив кількість загиблих військовослужбовців ЗСУ – багатьох шокувала ця цифра.