Зеленський зробив заяву про мобілізацію в Україні: “Це питання є у суспільстві“

Автор: Корнєєв Ігор

Під час спільної пресконференції з канцлером Німеччини Олафом Шольцем президент України Володимир Зеленський зробив низку заяв. Зокрема, він заявив, що мобілізація в нашій країні необхідна, але він бачить, що суспільство має питання.

Зеленський зробив заяву про мобілізацію в Україні: “Це питання є у суспільстві“ - today.ua

Сьогодні у Берліні відкрилася Конференція з відновлення України (Ukraine Recovery Conference). Президент України Володимир Зеленський зустрівся із господарем заходу канцлером ФРН Олафом Шольцем, після чого лідери двох європейських держав дали спільну пресконференцію.

Одне з питань, на яке довелося відповідати Зеленському, стосувалося мобілізації в Україні. На його думку, без цього процесу відстояти незалежність і саму держава не вдасться.

"Що стосується мобілізації, мобілізація у нас іде через воєнний стан. Іде з першого дня. Я бачу, що це питання є в суспільстві, не перший день війна. Але якщо ми хочемо зберегти нашу державу, то треба її відстояти", - заявив президент України.

Популярні зараз

В Україні підвищать ціни на бензин та дизель з 1 липня: як подорожчає пальне

Світло та тепло можуть відключати на 20 годин: українців попередили про найгірший сценарій

Названо продукти, які подорожчають в Україні через зростання тарифів на світло для бізнесу

Канада передасть Україні авіаційні ракети, здатні пробивати літакові ангари

Також Володимир Зеленський прокоментував постачання західної зброї. Він натякнув на те, що партнери України досі не надали їй необхідного набору військових засобів, аби забезпечити перемогу на полі бою.

Зеленський зробив заяву про мобілізацію в Україні: “Це питання є у суспільстві“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Що стосується зброї. Питання чи не настав той момент, щоб партнери дали нам всю ту зброю, щоб ми могли викинути росіян? Настав", - заявив Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні в ході Ukraine Recovery Conference у Берліні прозвучала низка заяв про фінансову та військову підтримку України. Зокрема Олаф Шольц заявив, що Силам оборони нашої країни будуть передані сучасні засоби ППО, включаючи чергову систему Patriot.