Зеленський не підписує закон про зниження призовного віку чоловіків: стала відома причина

Автор: Леся Ловіцька

Верховна Рада ухвалила закон про зниження призовного віку чоловіків з 27 до 25 років. Проте, президент Володимир Зеленський вже кілька місяців не підписує його. Стало відомо, з чим це пов'язано.

Зеленський не підписує закон про зниження призовного віку чоловіків: стала відома причина - today.ua

В Україні мобілізацію продовжено до 14 лютого. Військовозобов'язаними вважаються чоловіки 18-60 років. Багато хто з них до 27-річного віку мають статус призовників, але не можуть бути приєднатися до ЗСУ. Глава держави не підписав закон, тому він поки що так і не набрав законної сили.

У виданні Bloomberg повідомили, що український лідер не розуміє мети різкого збільшення мобілізованих осіб. Він також не побачив чіткого плану дій – куди направлять новобранців.

Нещодавно Зеленський заявив, що чекає на більш детальний аналіз з кожного питання, пов'язаного зі зниженням призовного віку. Він готовий консультуватися не лише з урядовцями, а й з військовослужбовцями. Також важливо погодити ротацію українських захисників, котрі другий рік перебувають на фронті без можливості відпочити.

Популярні зараз

Українців позбавлятимуть права власності на житло за спрощеною процедурою: кого торкнеться

Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пільг, призначених українцям з січня

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Більше військових в лікарнях та додаткова мобілізація: Зеленський та Арахамія повідомили про зміни в Україні без допомоги США

Зеленський не підписує закон про зниження призовного віку чоловіків: стала відома причина

У чому складність мобілізації в Україні

Колишній головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко зазначив, що головна проблема у недотриманні закону про мобілізацію. Він уточнив, що функції та обов'язки всіх органів державної влади визначені. Проте йдеться про комплексний захід і саме влада має формувати правильне ставлення українців до призову до армії.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами Муженка, зараз територіальні центри комплектації та соціальної підтримки звинувачують у всіх гріхах, яких вони дійсно мають та яких не мають.

Раніше в Україні запропонували призивати чоловіків на заводи, а не на фронт.