Верховна Рада ухвалила закон про зниження призовного віку чоловіків з 27 до 25 років. Проте, президент Володимир Зеленський вже кілька місяців не підписує його. Стало відомо, з чим це пов'язано.
![Зеленський не підписує закон про зниження призовного віку чоловіків: стала відома причина Зеленський не підписує закон про зниження призовного віку чоловіків: стала відома причина - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2022/07/MyCollages-3-768x504.jpg)
В Україні мобілізацію продовжено до 14 лютого. Військовозобов'язаними вважаються чоловіки 18-60 років. Багато хто з них до 27-річного віку мають статус призовників, але не можуть бути приєднатися до ЗСУ. Глава держави не підписав закон, тому він поки що так і не набрав законної сили.
У виданні Bloomberg повідомили, що український лідер не розуміє мети різкого збільшення мобілізованих осіб. Він також не побачив чіткого плану дій – куди направлять новобранців.
Нещодавно Зеленський заявив, що чекає на більш детальний аналіз з кожного питання, пов'язаного зі зниженням призовного віку. Він готовий консультуватися не лише з урядовцями, а й з військовослужбовцями. Також важливо погодити ротацію українських захисників, котрі другий рік перебувають на фронті без можливості відпочити.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
У чому складність мобілізації в Україні
Колишній головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко зазначив, що головна проблема у недотриманні закону про мобілізацію. Він уточнив, що функції та обов'язки всіх органів державної влади визначені. Проте йдеться про комплексний захід і саме влада має формувати правильне ставлення українців до призову до армії.
За словами Муженка, зараз територіальні центри комплектації та соціальної підтримки звинувачують у всіх гріхах, яких вони дійсно мають та яких не мають.
Раніше в Україні запропонували призивати чоловіків на заводи, а не на фронт.