Зеленський назвав співвідношення втрат ЗСУ та росіян на півночі Харківської області

Автор: Корнєєв Ігор

Президент України Володимир Зеленський дав велике інтерв'ю журналістам із Середньої Азії. Зокрема він розповів про співвідношення втрат у північних районах Харківської області.

Зеленський назвав співвідношення втрат ЗСУ та росіян на півночі Харківської області - today.ua

Раніше Зеленський заявляв, що Силам оборони України вдалося стабілізувати ситуацію на цій ділянці фронту. Генштаб напередодні повідомив, що в районі Липців та Глибокого ворога вдалося відкинути, битва за Вовчанськ продовжується.

За словами президента України, російському диктатору Володимиру Путіну начхати на втрати. Це доводять цифри із цього напрямку, які навів Володимир Зеленський.

"Харківський "прорив"… Скільки вже минуло – два тижні? Жертви – 1 до 8. Один українець, вісім росіян. Військові жертви", – заявив президент України.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

У тій ситуації, що склалася на полі бою, Україні не має сенсу погоджуватися на режим припинення вогню, заявив головнокомандувач. Зеленський переконаний, що Росія порушить будь-які взяті на себе зобов'язання.

"Який вигляд матиме припинення вогню сьогодні. Ось вони зараз зайшли в Харківську область, до 10 км пройшли, ось вони встали. Якщо у нас зараз припинення вогню, значить важка техніка, яка не підійшла - вони не змогли підійти через нашу артилерію - їхня важка техніка буде під'їжджати. Хто бере відповідальність, що росіяни не підведуть техніку?", – сказав Володимир Зеленський.

Він заявив, що говорити про режим припинення вогню можна було б у тому випадку, якби лінія розмежування сторін проходила українським кордоном.

Зеленський назвав співвідношення втрат ЗСУ та росіян на півночі Харківської області

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, що у Вовчанську росіяни контролюють північну частину міста. Лінія зіткнення, за словами місцевого депутата Богдана Ткачука, проходить річкою Вовча, яка перетинає місто зі сходу на захід.

Більше інформації про те, що відбувається на фронті, ви можете дізнатися зі зведення Генерального штабу.