Затримка виплат ВПО у червні: переселенцям відповіли, коли чекати на грошову допомогу від держави

Автор: Ольга Березовська

Багато внутрішньо переміщених осіб скаржаться на те, що в червні досі не отримали державної допомоги. На їхні численні звернення відповіли у Мінреінтеграції.

Затримка виплат ВПО у червні: переселенцям відповіли, коли чекати на грошову допомогу від держави - today.ua

В Україні тисячі громадян, які вимушено переїхали до інших регіонів країни через війну. Багато хто з них отримує грошову допомогу на проживання від держави у розмірі двох та трьох тисяч гривень. Зазвичай фінансування відбувається 15 та 28 числа кожного місяця. Але у червні виплати мало хто отримав.

Цей факт викликав масу невдоволення серед переселенців, яке вони активно виражають у соціальних мережах. Але на цьому люди не зупиняються, вони дзвонять до державних організацій, вимагаючи пояснити затримку виплат. Тому з офіційною заявою щодо цього виступили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

У прес-службі відомства зазначили, що останніми днями на гарячу лінію надійшло безліч дзвінків від ВПО, які поки не отримали допомоги у червні.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Затримка виплат ВПО у червні: переселенцям відповіли, коли чекати на грошову допомогу від держави

"Згідно з інформацією від Мінсоцполітики, всі належні виплати буде здійснено до кінця поточного місяця", - йдеться в заяві.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Мінреінтеграції також нагадали переселенцям, що нарахування та здійснення виплат проводить Міністерство соціальної політики. Тому всіх ВПО у разі затримок та виникнення додаткових питань просять звертатися безпосередньо до цього відомства. Зробити це можна зателефонувавши на гарячу лінію за номером 15-45 або надіславши запит на електронну пошту на адресу [email protected].

Зазначимо, деякі ВПО можуть оформити допомогу після повторної евакуації.