Зарплати та надбавки для бійців ТрО: які суми виплат передбачені у жовтні

Автор: Лобанова Єлизавета

Українські чоловіки, які працюють у Силах територіальної Оборони (ТРО), мають право на таке ж грошове забезпечення, як і інші військові. Їм також нараховуються премії та різні надбавки залежно від того, які спеціальні чи бойові завдання вони виконують. 

Зарплати та надбавки для бійців ТрО: які суми виплат передбачені у жовтні - today.ua

Жодних змін щодо виплат військовослужбовцям у ТрВ у жовтні не передбачено. Як і військові Збройних Сил, бійці ТРО отримують надбавки виходячи з того, чи вписані вони в бойове розпорядження. Якщо ж вони перебувають у тилу, то додаткової винагороди не передбачено – вони отримають лише 20 100 грн.

У тих, хто на фронті, є переваги у вигляді більшої суми винагороди. Це можуть бути надбавки у сумі 30 000 або 100 000 грн, як і решті військових.

Нарахування додаткової винагороди військовим ТРО базується на конкретних умовах, встановлених законодавством та внутрішніми документами. Це може включати тривалість служби, ранг, освіту, заслуги перед державою, виняткову відповідальність за виконання бойових чи спецзадач та інші показники.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Зарплати та надбавки для бійців ТрО: які суми виплат передбачені у жовтні

Гроші бійцям ТрО та іншим військовослужбовцям виплачуються цього місяця за попередній (наприклад, у жовтні за вересень).

Виплати надходять на картку двома частинами:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:
  • у першій декаді місяця - щомісячне грошове забезпечення відповідно до посади, звання та інших параметрів;
  • у другій декаді - нарахування додаткової винагороди (додаткові 30 тисяч або 100 тисяч грн. залежно від участі у бойових діях).

Розмір щомісячного грошового забезпечення виплачується раніше, оскільки він відомий заздалегідь і майже однаковий щомісяця.

Раніше повідомлялося, що військовослужбовцям збільшать надбавки до зарплат. Підвищення торкнеться також працівників Державної спеціальної служби транспорту.