Зарплата до 160 тис. грн.: з'явилася високооплачувана робота для медсестер

Автор: Леся Ловіцька

Українські медсестри можуть розраховувати на високу зарплатню в Європі. Дохід спеціалістів сягає 160 тис. грн на місяць.

Зарплата до 160 тис. грн.: з'явилася високооплачувана робота для медсестер - today.ua

Вакансії для молодшого медичного персоналу представлені на платформі пошуку роботи Work.ua. Агентство Focus Care у Норвегії пропонує роботу медсестрою. Наберуть групу, навчання якої заплановано на березень 2024 року. У претенденток на роботу має бути диплом лікаря, фельдшера, медсестри чи акушерки, отриманий після 2012 року.

Відзначено організацію донавчального процесу в литовському університеті для отримання диплому бакалавра в країні Євросоюзу, завдяки якому можна пройти авторизацію в Норвегії. Навчання пройде російською мовою, паралельно вивчатиметься норвезька. Зарплата – 3500 євро.

Агентство ToWorkinGermany пропонує роботу помічника з охорони здоров'я та догляду за хворими або медсестри у Німеччині. Потрібна підтримка та догляд за хворими людьми у них вдома. Запрошують українок із медичною освітою та досвідом роботи від одного року. Гнучкий графік роботи, щорічна відпустка, грошова допомога для переїзду та додаткові пільги. Зарплата – до 160 тис. грн.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Зарплата до 160 тис. грн.: з'явилася високооплачувана робота для медсестер

Ще одна німецька агенція Startstudy шукає помічника медсестри, людини з профільною освітою. Вік – до 50 років. Оклад – до 2400 євро на місяць. Передбачено складання іспиту з німецької мови, після якого – подання документів на визнання диплома медсестри. Потім зарплата у клініці становитиме від 3000 євро на місяць.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Офіційний довгостроковий трудовий договір та можливість отримання ПМП для всієї родини", - йдеться в оголошенні", - зазначено в оголошенні.

Нагадаємо, що в Україні частині медиків підвищать зарплатню вдвічі.