Зарплата 1000 гривень на годину: у Польщі з'явилися високооплачувані вакансії для вчителів із України

Автор: Леся Ловіцька

У Польщі з'явилися високооплачувані вакансії для вчителів із України. Деяким викладачам запропонували зарплату понад 1000 грн на годину.

Зарплата 1000 гривень на годину: у Польщі з'явилися високооплачувані вакансії для вчителів із України - today.ua

Українські працівники високо цінуються у Польщі. Вони й до початку повномасштабної війни користувалися попитом у місцевих компаніях. Після вторгнення російських окупантів близько мільйона наших співвітчизників виїхали до сусідньої країни та активно працевлаштовуються.

У Польщі спостерігається дефіцит вузькопрофільних спеціалістів, серед яких медики та педагоги. Мінімальна заробітна плата вчителя-новачка з вищою освітою (магістра) з початку року складає 3690 злотих (близько 31 826 гривень). Призначений учитель заробляє більше – 3890 злотих (близько 33 551 гривень). Дипломованому вчителю платять 4550 злотих (близько 39 243 грн).

На ринку з'явилися пропозиції для вчителів – позиції можуть зайняти й українські фахівці.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Вчитель італійської мови

У навчальний центр АМБІТ у Гданьську потрібен педагог. Він може працювати у віддаленому режимі за індивідуальним графіком. Вимоги: навчання дітей та дорослих італійської мови, ведення електронного щоденника. Вчитель має знайти підхід до учнів. Зарплата – до 5000 злотих (близько 42 485 гривень).

Вчитель іспанської мови

Ще одна пропозиція у Гданську. У вакансії вказано гнучкий графік, можливість віддаленої роботи, методичну підготовку та супровід. Потрібно навчання дітей та дорослих. Зарплата – до 5000 злотих (близько 42 485 грн).

Вчитель початкової школи

У місті Ярославець до міні-клубу запрошують вихователя для дітей дошкільного віку. Запропоновано житло, робочий одяг та харчування. Педагог повинен наглядати за дітьми, а також організовувати їхнє дозвілля. Фахівець має бути комунікабельним, пунктуальним, надійним, позитивним та креативним. Зарплата – до 3200 злотих (близько 27 190 грн).

Вчитель мистецтва

Академія малювання шукає співробітника з художньою освітою у місті Познань. Передбачено роботу з різними віковими групами, дітьми 7-10 років. Потрібно проведення занять з живопису, володіння базовими техніками. Є можливість проводити заняття онлайн. Зарплата - до 80 злотих за годину (близько 680 грн).

Зарплата 1000 гривень на годину: у Польщі з'явилися високооплачувані вакансії для вчителів із України

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Вчитель англійської мови

Фірма у Щецині шукає викладача для роботи з дітьми 7-12 років у невеликих групах (до 8 осіб). Потрібний високий рівень знання англійської мови та хоча б базовий – польської. Зарплата – до 130 злотих на годину (близько 1104 грн).

Раніше повідомлялося, що українські біженці у Польщі можуть додатково отримати 820 злотих.