З'явилась інформація щодо перенесення початку опалювального сезону в Києві на пізніший термін

Автор: Марченко Любов

У Києві ще 9 жовтня почали подавати тепло на деякі об'єкти соціальної інфраструктури. На сьогодні з теплом вже багато столичних дитсадків, шкіл та лікарень. Однак у житлових будинках опалювальний сезон може розпочатися не з середини жовтня, а пізніше.

З'явилась інформація щодо перенесення початку опалювального сезону в Києві на пізніший термін - today.ua

Про це заявили у мерії столиці.

У Києві вже кілька днів, як почали подавати тепло на деякі соціальні об'єкти. На сьогодні батареї потеплішали вже у 67 столичних будинках. Опалювальний сезон розпочали в лікарнях, школах і дитсадках. Тепло починають подавати за індивідуальними заявками керівництва.

На п'ятницю, 13 жовтня, тепло вже подається до:

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

  • 7 шкіл;
  • 21 дитячого садка;
  • 14 адмінбудівель;
  • 25 медустанов.

У житлових будинках опалювальний сезон може розпочатися пізніше

Про це попередив секретар Київської міськради Володимир Бондаренко. За словами керівника депутатського корпусу, у місті на тепломережах все ще продовжуються ремонтні роботи. Втім, вже найближчими днями їх буде завершено.

"Ремонтні роботи мають бути завершені максимум за тижневий термін", - уточнив секретар міськради.

З'явилась інформація щодо перенесення початку опалювального сезону в Києві на пізніший термін

При цьому він зауважив, що на початку поточного року близько 10% столичних трубопроводів потребували заміни та капітального ремонту. І комунальникам вдалося виконати цю роботу на відрізку між двома опалювальними сезонами.

Однак, незважаючи на готовність тепломережі до роботи, столична влада розраховує трохи зачекати із початком опалювального сезону в житловому секторі. Таким чином, заявляють у мерії, вдасться заощадити хоч трохи газу, адже дешевий газ, який Нафтогаз продає для опалення житлового сектора, жорстко лімітований.

"Чесно кажу, що ми сподіватимемося, що опалювальний сезон для житлових будинків розпочнеться трохи пізніше. Тому що нам потрібно економити як кошти киян, так і теплоносій", - заявив Бондаренко.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Він також зауважив, що майбутній опалювальний сезон буде дуже непростим як для столиці, так і для інших регіонів України.

Нагадаємо, в Міненерго оголосили, що опалювальний сезон в Україні розпочнеться вчасно, згідно з кліматичними нормами. Там також заявили, що до підземних сховищ закачано навіть більше газу, ніж потрібно для України. Тому проблем із теплом не буде.