З України запускають новий поїзд до Польщі: розклад і дата початку руху

Автор: Марченко Любов

З України до Польщі запускають новий поїзд. Потяг курсувати щодня в прямому та зворотному напрямку між Рава-Руською та Варшавою. Щодня він перевозитиме близько півтисячі пасажирів. На сьогодні квитків на цей новий рейс ще немає у продажу.

З України запускають новий поїзд до Польщі: розклад і дата початку руху - today.ua

Про це повідомляє yavp.pl.

Новий рейс до Польщі запускають із 15 жовтня. З тієї дати і щодня він вирушатиме із Рави-Руської об 11:00. В дорозі поїзд перебуватиме близько 6 з половиною годин. Потяг прибуватиме до польської столиці о 17:29 на станцію Варшава Східня. Зупинка потяга передбачена у Любліні.

Назад із Варшави потяг відправлятиметься щодня ввечері, о 21:45. І вже о 5:15 він прибуватиме на станцію Рава-Руська у Львівській області.

Популярні зараз

Українців попередили про зникнення інтернету на початку 2024 року: може не бути кілька тижнів

У Києві різко збільшилася кількість вакансій: кого шукають роботодавці та які пропонують зарплати

Чимало українців можуть щомісяця отримувати чималу надбавку до пенсії: як її оформити

Українським сім'ям видадуть безкоштовні продукти: хто та як може звернутися за допомогою

З України запускають новий поїзд до Польщі: розклад і дата початку руху

До речі, потяг спокійно пересуватиметься від польського кордону до вокзалу в Рава-Руській колією європейського зразка. Для цього спеціально була збудована така колія на відрізку 8,4 км від польського кордону до української станції. Крім того, в рамках цього проекту також відреставрувати вокзал у Рава-Руській. Перевізником на цьому маршруті буде приватна польська кампанія SKPL. 

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водночас, як стало відомо, курсування цього міжнародного потягу, що двічі на добу перетинатиме кордон, ще не узгоджене із польським МВС, а також ще не вирішено питання із прикордонним контролем на цьому маршруті. Усе це мають узгодити і вирішити до 15 жовтня.

Нагадаємо, Укрзалізниця змінила правило продажу частини квитків. Відтепер усі групові квитки продаватимуться лише в електронному форматі.