З 1 вересня в українських школах зменшать кількість учнів у молодших класах

Автор: Ольга Березовська

В Україні ухвалено рішення скоротити кількість учнів у молодших класах. Вже з 1 вересня в українських школах запровадять нові правила.

З 1 вересня в українських школах зменшать кількість учнів у молодших класах - today.ua

Велика кількість учнів у перших класах негативно впливає на якість освітнього процесу. Оскільки вчитель не може приділяти багато уваги кожній дитині на уроці. Вирішити цю проблему вирішили у Міністерстві освіти та науки України.

Як повідомили у прес-службі відомства, з початку нового навчального року 2024-2025 років знизиться кількість учнів у молодших класах. Тепер в одному класі може навчатись не більше 24 дітей.

"З 1 вересня 2024 року максимальна наповнюваність початкових класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти може становити не більше ніж 24 учні (відповідно до частин першої та другої статті 12 Закону України «Про повну загальну середню освіту»)", - повідомили в Міносвіти.

Популярні зараз

В Україні підвищать ціни на бензин та дизель з 1 липня: як подорожчає пальне

Світло та тепло можуть відключати на 20 годин: українців попередили про найгірший сценарій

Названо продукти, які подорожчають в Україні через зростання тарифів на світло для бізнесу

Що жінка ніколи не зможе пробачити чоловікові: справа навіть не у зраді

З 1 вересня в українських школах зменшать кількість учнів у молодших класах

Ця норма буде поширюватися на перші класи, які навчаються як у очному, так і в змішаному форматах. Що стосується дистанційного навчання, то в перших класах також максимальна кількість учнів 24. Для інших класів залишається норма, що діє під час воєнного стану – до 30 учнів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У міністерстві вважають, що такі правила допоможуть вчителеві легше взаємодіяти з дітьми та приділити більше уваги кожному учневі. В результаті це позитивно позначиться на якості та ефективності освітнього процесу.

Нагадаємо, раніше стало відомо про можливу мобілізацію працівників освіти.